Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Соціальна сфера: досягнення і перспективи

Соціальна сфера: досягнення і перспективи  Відбулася «прямалінія» з першим заступником голови райдержадміністрації В.Б.Яцюк на тему «Розвиток соціальної сфери району: досягнення у 2014 році і перспективи на майбутнє». Тих, хто зателефонував на «пряму лінію», цікавила низка питань. - Валентино Борисівно, Верховна Рада України прийняла зміни до Бюджетного кодексу України. Скажіть, будь ласка, як у 2015 році буде фінансуватися галузь культури? - Так, дійсно було прийнято низку змін до Бюджетного кодексу України, де зазначено, що заклади культури у 2015 році фінансуються з місцевих бюджетів. 

Про класи професійного виробництва страхувальників

Про класи професійного виробництва страхувальниківНещодавно пройшла «пряма лінія» з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Г.І.Житник. Тема спілкування: «Порядок віднесення страхувальників до класів професійного виробництва». Тож друкуємо запитання, які турбували наших земляків, і відповіді на них, які дала Г.І.Житник: - Як проводиться віднесення страхувальника до класу професійного ризику виробництва із зазначенням розміру єдиного внеску? - Робочий орган виконавчої дирекції Фонду тобто Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України у Богодухівському районі

Терцентр: з турботою про старше покоління

Терцентр: з турботою про старше поколінняПротягом січня проходила гаряча телефонна лінія з директором територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Богодухівської райдержадміністрації Т. В.Корзаченко. Друкуємо запитання – відповіді. -Тетяно Вікторівно, поясніть, будь ласка, чи маю я право на обслуговування у відділенні соціально-побутової адаптації, якщо я пішла на пенсію за вислугою років? - Ні, на жаль, не маєте. Відділення соціально-побутової адаптації обслуговує громадян похилого віку (які досягли пенсійного віку) незалежно від їх сімейного стану, не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують надання інформаційних, соціально-педагогічних, соціально-побутових, соціально-медичних, психологічних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, підтримання соціальної незалежності, самообслужування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів, потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

ОСББ - можливість спільно управляти

ОСББ - можливість спільно управляти  Нещодавно пройшла «пряма лінія» зі спеціалістом відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.В.Вірич. Тож друкуємо запитання-відповіді. - Що таке „ОСББ”, з якою метою воно створюється? - ОСББ - об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. ОСББ називають і громадською організацією, і органом самоорганізації населення, і спілкою або об’єднанням громадян, і альтернативою комунальним структурам. Закон України дає визначення: „ОСББ – юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна”. - Як створити ОСББ?

Каса і зал залізничної станції працюють цілодобово

Каса і зал залізничної станції працюють цілодобово  Нещодавно проходила «гаряча лінія» з завідувачем сектора інфраструктури райдержадміністрації О.В.Кириченко на тему «Якісне забезпечення населення послугами транспорту та зв’язку». Багатьох цікавило питання, чому не працює каса та зал очікування залізничної станції «Богодухів». Ольга Вікторівна дала таку інформацію з цього питання: - Так, справді до недавнього часу така проблема була. Це рішення було прийнято керівництвом Південної залізниці в зв’язку з реорганізацією роботи підприємства. До районної влади надходили численні звернення з даного питання. І тому районна державна адміністрація звернулася до начальника СТГО «Південна залізниця» В.М.Остапчука з проханням відновити роботу каси та зали очікування у нічний час. 

Порядок проведення перерахунку пенсій

Порядок проведення перерахунку пенсій  Нещодавно в редакції газети «Маяк» пройшла пряма телефонна лінія з начальником відділу призначення пенсій Управління Пенсійного фонду України у Богодухівському районі Т.І.Дубініною на тему «Порядок проведення перерахунку пенсій». Друкуємо запитання – відповіді. - Тетяно Іванівно, поясніть, будь ласка, чи має право на достроковий вихід на пенсію мати інваліда з дитинства? - Зауважу, що зазначена норма закону зберігається. Жінки, які народили п’ятеро або більше дітей та виховали їх до шестирічного віку, а також матері інвалідів з дитинства, які виховали їх також до шестирічного віку мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу.

Злочинів стало більше

Злочинів стало більшеНещодавно у редакції газети „Маяк” пройшла „пряма лінія” з начальником сектора взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації М. М. Шепелем на тему “Взаємодія райдержадміністрації з правоохоронними органами”. На запитання, який рівень злочинності у районі, Микола Миколайович відповів: - Протягом 2012 року в цілому по району злочинність зросла на 1,4% (2012 рік – 271, 2011 рік – 267). Відбулися зміни у структурі злочинності за ступенем тяжкості. Суттєво збільшилась кількість особливо тяжких та тяжких злочинів (+14,8%) (2012 рік – 93, 2011 рік – 81). Умисних вбивств (+300%) (2012 рік – 3, 2011 рік – 1), грабежів (+33,4%) (2012 рік - 3, 2011 рік – 2), розбої (+33,4%) (2012 рік – 3, 2011 рік – 2).