Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Затвердження Плану заходів з організації підвищення кваліфікації

 

БОГОДУХІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Богодухів

 

Від 04.03.11 № 81

 

 

 

Про затвердження Плану заходів
з організації підвищення кваліфікації
державних службовців райдержадміністрації
у рамках І туру щорічного Всеукраїнського
конкурсу «Кращий державний службовець» у 2011 році

 

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.07 №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (зі змінами), Методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Головдержслужби України від 12.02.10 №286, розпорядження голови райдержадміністрації від 25.02.11 №68 «Про проведення в райдержадміністрації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»:

 

  1. Затвердити План заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у 2011 році (далі – План заходів), що додається.

 

  2. Організаційному комітету з проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі - Оргкомітет) забезпечити виконання Плану заходів  у визначені терміни і розглянути підсумки проведеної роботи на засіданні Оргкомітету до 29.04.11.

 

  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації, голову Оргкомітету Кириченка О.І.

 

Голова районної державної адміністрації  Л. С. КОНОВАЛОВ

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.