Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Про проведення конкурсу 2010

Про проведення в райдержадміністрації
підвищення кваліфікації державних службовців
у рамках І туру щорічного Всеукраїнського
конкурсу„Кращий державний службовець”


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.07 №1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (зі змінами), наказу Головного управління державної служби України від 12.11.10 №286 „Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”:

1. Провести в районній державній адміністрації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – Конкурс) з 01.03.11 по 30.04.11.

2. Утворити Організаційний комітет з проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” і затвердити його персональний склад (додається).

3. Затвердити Положення про Організаційний комітет з проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (додається).

4. Організаційному комітету з проведення в районній державній адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” розробити план заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, забезпечити розміщення оголошення про Конкурс в засобах масової інформації та проведення його в установленому порядку і у визначені терміни.

5. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Явтушенко Н.О.) інформувати голову райдержадміністрації про виконання розпорядження до 01.05.11.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.03.10 № 59 „Про проведення в райдержадміністрації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу„Кращий державний службовець”.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Іванову Л.М.


Голова районної державної
адміністрації
Л.С.КОНОВАЛОВКоментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.