Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Сходка на території Дмитрівської сільської ради

В населених пунктах Дмитрівської сільської ради, а саме: с. Дмитрівка, Матвіївка, Новософіївка за участю заступника голови райдержадміністрації Зирянової В.В., сільського голови Волчкова В.В. пройшли сходки громадян, під час яких були розглянуті питання щодо дотримання законності на території сільської ради та про небезпеку обморожень і першу допомогу при обмороженнях.

Перед присутніми виступив сільський голова Волчков В.В., який зазначив, що дотримання законності та правопорядку повинно стати нормою кожного громадянина, тоді спокій і порядок будуть панувати на всій території сільської ради, в кожному селі, на кожній вулиці та окрузі. На жаль, ми ще до цього не дожили. Часто-густо порушується і законність, і правопорядок, а для окремих громадян це стало нормою життя. На сьогоднішній день, як зауважив сільський голова, органам місцевого самоврядування важко забезпечувати дотримання законності без допомоги дільничного інспектора. На жаль, через велике навантаження він не має можливості кожного дня відвідувати оселі громадян, де потрібна допомога у вирішенні наболілої проблеми. На території сільської ради більшість населення становлять люди похилого віку., які нерідко стають жертвами шахраїв, крадіїв. Шкода, що на державному рівні припинена боротьба з викоріненням алкоголізму. Тож всією громадою треба вести боротьбу з цим жахливим явищем.

Враховуючи реалії нинішнього часу, з метою більш продуктивної роботи бажано, щоб посада дільничного інспектора була при кожній сільській раді. Це було б лише на користь людям і державі.

Також перед присутніми виступила медична сестра загальної практики Матвіївської амбулаторії сімейної медицини Ванюшенко Н.О., яка познайомила присутніх з пам’яткою щодо небезпеки обморожень та першої допомоги при обмороженнях.

По закінченні було прийнято рішення продовжити роботу з окремими громадянами щодо дотримання ними законності і правопорядку та взяти до уваги па-
м′ятку щодо запобігання обморожень та першої допомоги при обмороженнях. У разі виявлення людини з ознаками переохолодження не бути байдужими та надати першу допомогу.

Сходка на території Дмитрівської сільської ради

Сходка на території Дмитрівської сільської ради

Сходка на території Дмитрівської сільської ради

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.