Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


До відома державних службовців

Богодухівська районна державна адміністрація оголошує про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – Конкурс), який віднесено до видів підвищення кваліфікації державних службовців, з 1 березня по 30 квітня 2011 року.

Конкурс проводиться за двома номінаціями „Кращий керівник” та „Кращий спеціаліст” у три тури: перший тур – березень-квітень, другий – травень-червень, третій – вересень-жовтень 2011 року.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які мають стаж державної служби:
для номінації „Кращий керівник” – загальний стаж державної служби не менш як п'ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;
для номінації „Кращий спеціаліст” – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Для участі у підвищенні кваліфікації у рамках І туру Конкурсу державні службовці подають до Організаційного комітету з проведення І туру Конкурсу:
заяву про участь у Конкурсі;
копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС;
подання керівника структурного підрозділу (або керівника вищого рівня) щодо підвищення кваліфікації державного службовця у рамках Конкурсу;
біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;
за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності державного службовця тощо).

Учасники конкурсу:
проходять тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації, посадових обов’язків державного службовця;
складають діловий документ;
виконують перелік завдань з володіння персональним комп’ютером.

Організаційний комітет приймає рішення щодо підсумків проведення І туру Конкурсу та визначає його переможців.

Участь державних службовців райдержадміністрації у І турі Конкурсу враховується як підвищення кваліфікації шляхом самоосвіти.

Просимо Вас взяти участь у Конкурсі.

Заяви від державних службовців про участь у Конкурсі приймаються до 15 березня 2011 року у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (м.Богодухів, пл.Червона,2, каб.13). Детально ознайомитись з умовами Конкурсу можна за тел. 3-20-18, 3-22-12.


Організаційний комітет з проведення І туру Конкурсу

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.