Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Прес-центр райдержадміністрації повідомляє

Відділ розвитку інфраструктури райдержадміністрації повідомляє, що з 2 лютого поточного року в районі змінився основний пасажироперевізник, який виграв конкурс з визначення перевізників на 9 приміських та міжміському автобусному маршруті «Богодухів-Харків». Це ТОВ «Авто-ОВІ».

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує, що 10 лютого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті питання: визначення часів спілкування з дитиною, перевірка виконання батьківських обов’язків та два житлових питання (про надання дозволу на оформлення договору дарування житлового будинку та розподіл будинку, право власності яким має неповнолітня дитина.

14 лютого під час профілактичного рейду спеціалістами служби був виявлений один неповнолітній, який вживав алкогольні напої.

15 лютого здійснена перевірка стану виховної роботи у Вінницькоіванівській ЗОШ I-II ступенів, а також проведено обстеження умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє, що 14 лютого творчий колектив районного будинку культури для молоді провів молодіжну розважальну програму до Дня святого Валентина.

17 лютого напередодні Дня захисника Вітчизни відбулося засідання клубу при районному будинку культури «Підліток і закон» на тему: «Служба в армії-почесний обов’язок» за участю працівників Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату.

18 лютого працівники районної центральної бібліотеки організували книжкову виставку-роздум з нагоди Міжнародного дня рідної мови «У мене-рідне слово єдине, ні на що не схоже. О дар небесний! Слово Боже!».

В частині взаємодії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування 15 лютого в приміщенні Павлівської сільської ради відбулося вшанування воїнів-інтернаціоналістів Крушини В.В, Луценка В.В., Кривошеї І.І., Іваха С.І. З ініціативи сільського голови Тарасенка П.А. місцевими підприємцями ФОП «Горбенко Р.В», Луценко С.М., Явтушенко В.В. та місцевого жителя Кунівця М.І. всім ветеранам Афганської війни були вручені подарунки та організовано святковий обід.

15 лютого представники районної громадської організації ветеранів локальних війн„Єдність”взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відвідали могили бойових побратимів в населених пунктах району.

В цьому заході взяли участь і представники районного осередку ПР. Так, голова районної осередку Бєлий В.М. під час урочистої частини вручив матеріальну допомогу воїнам-афганцям. Активісти партії з прапорами ПР під час покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам теж виявили свою солідарність ветеранам-афганцям.

16 лютого голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Коновалов Л.С. взяв участь у розширеному засіданні регіонального комітету з економічних реформ за участю Президента України В.Януковича, а 17 лютого – в пленарному засіданні IV сесії обласної ради.

Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що 15 лютого учні міських шкіл (120 чоловік) взяли участь у проведенні Уроку Мужності, який відбувся на базі центру дитячої та юнацької творчості. Слід відзначити, що у загальноосвітніх навчальних закладах району до 22-річниці виводу військ колишнього СРСР з республіки Афганістан проведені тематичні виховні години, уроки-пам’яті «Що таке інтернаціональний обов’язок?», демонстрація документальних та художніх фільмів на «афганську тематику».

16 лютого у центрі дитячої та юнацької творчості відбулася нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів з питання щодо організації харчування та роботи з дітьми 5-річного віку. Цього ж дня відбулася спільна нарада директорів навчальних закладів та завідуючих дошкільними начальними закладами з питання застосування Типового положення по атестації педагогічних працівників.

16 лютого проведено апаратну нараду у голови районної державної адміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань:

1.В порядку контролю: Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.10 року №98 «Про затвердження заходів щодо виконання Державної цільової програми «Цукровий діабет» у Богодухівському районі в 2010-2013 роках».

2. Про нарахування орендної плати за користування земельними частками (паями) громадян відповідно до чинного законодавства у розмірі не менше 3% та сплату податку з доходів фізичних осіб при розрахунках за оренду паїв до бюджету.

3. Про розвиток сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

По закінченні наради голова райдержадміністрації згідно з графіком співбесід голови райдержадміністрації з керівниками органів місцевого самоврядування району провів співбесіду з головами Куп’єваської, Петропавлівської та Сазонобаланівської сільських рад щодо визначення основних проблем життєзабезпечення діяльності громади.

За наслідками наради та співбесіди головою райдержадміністрації дані відповідні доручення.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що 16 лютого відбулася виробнича нарада із головними агрономами господарств району щодо проведення організаційних заходів під час проведення весняно-польових робіт в господарствах району. У ході засідання було вирішено забезпечити проведення організаційних заходів в оптимальні агротехнічні строки з використанням науково-практичного досвіду, з дотриманням норм застосування мінеральних добрив, засобів захисту рослин та посіву сортового і якісного насіння.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що протягом тижня проведено «гарячу лінію» щодо інформування населення про спрощений порядок надання житлових субсидій.

17 лютого відбулося засідання тристоронньої соціально-економічної ради, на порядку денному якої було розглянуто питання щодо стану погашення підприємствами району заборгованості із виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України та стану зайнятості і соціального захисту населення району у 2010 році.

Цього ж дня проведено засідання координаційної ради з питань соціальної політики, на якому розглядалося питання щодо розгляду заяв малозабезпечених верств населення, пенсіонерів про надання житлових субсидій та адресної соціальної допомоги.

18 лютого відбулася «пряма лінія» з директором Богодухівського відділення міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Кідіною В.Ф. на тему: «Виплати і допомоги при втраті працездатності, при вагітності і пологах та під час оздоровлення».

18 лютого голова райдержадміністрації взяв участь у обласній селекторній нараді з питання щодо стану справ виявлення, зберігання та знешкодження непридатних пестицидів у Харківській області.

В приміщенні райдержадміністрації розпочала роботу громадська приймальня депутата Харківської обласної ради, голови районної державної адміністрації Коновалова Л.С. Прийом громадян здійснюватиметься першого вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 години.


Відділ з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю, у справах преси
та інформації апарату райдержадміністрації

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.