Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та наради з адміністративно-господарським активом району

1. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29 листопада 2010 року № 496 «Про передачу закладів охорони здоров’я первинної медико-санітарної ланки до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району».

2. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2010 рік та завдання на 2011 рік.

З першого питання виступила головний лікар району Спесівцева О.І., яка проінформувала присутніх щодо реалізації виконання заходів зазначеного розпорядження. Так, відзначила Ольга Іванівна, забезпечуючи реалізацію управлінських дій медична служба району здійснила приймання – передачу рухомого майна 13 АСМ та 36 ФАПів після проведення сесій відповідними радами та прийняття рішення про їх передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району. Відповідно до актів про передачу майна АСМ та ФАПів, майно прийнято на облік центральної районної лікарні. Також будуть забезпечені фінансові операції по сільських медичних закладах згідно з кошторисом. Комунальні послуги на ФАПах та АСМ будуть оплачуватися центральною районною лікарнею відповідно до рахунків, наданих сільськими радами. Нарахування заробітної плати медичним працівникам ФАПів та АСМ та її виплата буде здійснюватися 2 рази на місяць.

Проведені фінансові розрахунки щодо виділення коштів на медикаменти для надання медичної допомоги по кожному сільському медичному закладу.

Разом з тим, відзначила головний лікар, існує ряд проблем. Не передані на баланс центральної районної лікарні приміщення сільських медичних закладів, так як в більшості сільських рад відсутня технічна документація на споруди та на земельні ділянки, на яких розташовані будівлі медичних закладів, 11 будівель знаходиться на балансі фермерських господарств, 7 медичних закладів розташовані в одній будівлі з іншими сільськими закладами.

Не прийнятий санітарний транспорт від Крисинської сільської ради, так як при обстеженні автомобіля під час передачі виявлена заміна нових агрегатів на старі.

Дефіцит фінансування на утримання сільських медичних закладів складає 986,7 тис.грн., в тому числі – на заробітну плату 825 тис.грн., енергоносії – 99,6 тис.грн., на медикаменти – 196,6 тис.грн.

З означеного питання колегією прийняте відповідне рішення. Зокрема, постійно здійснювати заходи щодо забезпечення стабільного функціонування та покращення матеріально-технічного стану комунальних закладів охорони здоров'я на території району, продовжити роботу щодо вирішення питань укомплектованості кадрами медичних працівників закладів первинної ланки, фінансовому управлінню районної державної адміністрації упорядкувати видатки на утримання закладів охорони здоров'я первинної медико-санітарної ланки з урахуванням положень статей 88,89 Бюджетного кодексу України, рекомендувати селищним та сільським головам провести ремонт приміщень сільських медичних закладів, виготовити технічну документацію на будівлі та оформити акти на земельні ділянки, після чого здійснити передачу споруд на баланс центральної районної лікарні.

З другого питання щодо соціально-економічного розвитку району за 2010 рік та завдання на 2011 рік з доповіддю виступила начальник управління економіки райдержадміністрації Телешенко І.П., яка познайомила присутніх з підсумками соціально-економічного розвитку господарського комплексу району за 2010 рік. Зокрема, Ірина Петрівна зазначила, що ситуація в районі протягом минулого року була стабільна та прогнозована. Більшість промислових підприємств району наростили обсяги реалізації продукції, спостерігалося покращення показників у будівництві, зросли обсяги вантажоперевезень, господарства району провели комплекс осінніх сільськогосподарських робіт, у соціальній інфраструктурі забезпечене стале функціонування, збережена мережа гуманітарних закладів, підприємства житлово-комунального господарства надають послуги без перебоїв. Зрушилася проблема функціонування дошкільних навчальних закладів, яка тривалий час не вирішувалася.

Разом з тим, є ряд проблемних питань, над вирішенням яких ми працюємо і до кінця року сподіваємося зменшити їх кількість. В першу чергу, це стосується покращення показників в агропромисловому комплексі, ліквідації заборгованості з оплати праці, зменшення податкового боргу та недоїмки до Пенсійного фонду України тощо.

В обговоренні питання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Зирянова В.В., заступник міського голови Коваленко І.В., керуючий підрозділом Б-1 ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» Лісний О.М., директор ТОВ «Богодухівський мол завод» Дорошенко С.Р.

Підбиваючи підсумки засідання голова райдержадміністрації Коновалов Л.С. акцентував увагу на основних завданнях на 2011 рік. Це, перш за все, закріплення позитивних тенденцій, вирішення проблемних питань в економіці, соціальній сфері, забезпечення фінансової стабілізації в усіх галузях господарства району і підвищення на цій основі життєвого рівня населення. Для цього, наголосив Леонід Станіславович, необхідно вжити всіх заходів по наповненню доходної частини бюджету, підвищити ефективність використання земельного фонду району; сприяти підвищенню рівня середньої заробітної плати в усіх галузях економіки району, забезпечити стабілізацію та поступове нарощення показників в агропромисловому комплексі. Необхідно вжити заходів щодо зменшення заборгованості з оплати праці, ліквідації податкового боргу, скороченню недоїмки по платежах до Пенсійного фонду України, посилити роботу щодо реєстрації в місцевій податковій інспекції підприємств, які працюють в районі, а зареєстровані за його межами та забезпечити бюджетні установи району продукцією місцевих товаровиробників.

Також сприяти продовженню робіт щодо: газифікації населених пунктів району та об’єктів соціальної сфери, будівництва 2-ї черги системи водовідведення в м. Богодухові та каналізаційних мереж в с.Губарівка, будівництва глибинної артсвердловини в м.Богодухові, будівництва 2-го пускового комплексу Богодухівської ЦРЛ та заміни віконних блоків головного корпусу лікарні, реконструкції будівлі школи під дошкільний виховний заклад в с.Крисино тощо.

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та наради з адміністративно-господарським активом району

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та наради з адміністративно-господарським активом району

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та наради з адміністративно-господарським активом району

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та наради з адміністративно-господарським активом району

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.