Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Там, де у людей є бажання діяти і працювати, то хочеться й допомагати.

Таке резюме висловив голова Богодухівської районної державної адміністрації Л.С. Коновалов після чергового виїзного прийому в Олександрівці.

Справді, ні для кого не секрет, що бюджет, особливо цьогорічний,- напружений, дефіцитний, тож коштів катастрофічно не вистачає. І сподіватися на те, що на ремонт доріг, ремонт соціально-культурних об’єктів тощо буде виділено достатньо грошей, не доводиться. Але є питання, які можна оперативно вирішити, не залучаючи чималі суми. Приміром, у сільської ради є вуличні ліхтарі, щити обліку. Начальник Богодухівського РЕМу С.М.Говоруха, який теж був присутній на зустрічі, повідомив, що в селі збережено систему вуличного освітлення, а, отже, є всі можливості його відновлення. Тож розмова на прийомі з приводу означеного питання, яке порушили сільчани, виявилася конструктивною. Тим паче, що олександрівські ентузіасти запевнили, що робитимуть і свій внесок у вирішення наболілої проблеми.

Коло питань, з яким звернулися жителі Олександрівки до очільника району, крім вищезазначеного, включало в себе проблеми стосовно сільських доріг, покращення транспортного обслуговування, відновлення радіо- і телефонного зв’язку, грошових компенсацій дітям війни. Голова Богодухівської районної державної адміністрації не тільки уважно вислухав відвідувачів, а разом з членами робочої Л.С.Коновалова групи- першим заступником голови РДА О.І.Кириченком, начальником Богодухівського РЕМу С.М.Говорухою, начальником філії «Богодухівський райавтодор» дочірнього підприємства «Харківоблавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», заступником начальника цеху телекомунікаційних послуг з питань технічної експлуатації О.К.Бондаренком –надали кожному вичерпні відповіді.

А, взагалі, радує, що більшість людей усвідомлює, що сьогодні, перш ніж чекати допомоги від когось, треба й самому виявити максимум наполегливості, ініціативи.

Там, де у людей є бажання діяти і працювати, то хочеться й допомагати.

Там, де у людей є бажання діяти і працювати, то хочеться й допомагати.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.