Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Інформація про результати атестації державних службовців в Богодухівській районній державній адміністрації за підсумками 2010 року

Інформація про результати атестації державних службовців в Богодухівській районній державній адміністрації за підсумками 2010 року


Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1922 “Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців” (зі змінами), наказом Головного управління державної служби України від 17 листопада 2004 року № 201, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29 жовтня 2007 року №1043 „Про проведення атестації державних службовців районної державної адміністрації”, наказів про проведення атестації державних службовців, виданих керівниками управлінь райдержадміністрації: фінансового, праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку у листопаді - грудні 2010 року було проведено атестацію державних службовців апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

В апараті, управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації у 2010 році підлягав атестації 71 державний службовець: атестаційною комісією, створеною при районній державній адміністрації – 36 працівників, атестаційними комісіями управлінь: фінансо-вого – 6, праці та соціального захисту населення – 20, агропромислового розвитку – 9 працівників. 38 державних службовців не підлягали атестації: 2 заступники голови райдержадміністрації атестувались комісією облдержадміністрації, 28 працівників працюють на посаді менше 1 року, 8 працівників – перебувають у відпустці по вагітності та пологах і по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Усі працівники районної державної адміністрації атестовані як такі, що відповідають займаній посаді. Державних службовців, які відповідають займаній посаді за певних умов або не відповідають займаній посаді, немає.

Атестація державних службовців райдержадміністрації пройшла на належному організаційному рівні. Усі державні службовці в ході атестації проявили себе професійно грамотними, досвідченими працівниками, які добре знають чинне законодавство, володіють навичками, необхідними для успішного виконання покладених на них обов’язків і доручених завдань.

В райдержадміністрації та її структурних підрозділах при проведенні атестації не було випадків незгоди з відомостями, викладеними в службовій характеристиці, та випадків оскарження дій атестаційних комісій чи рішень голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, прийнятих за результатами атестації.

Начальниками управлінь районної державної адміністрації, в яких працювали атестаційні комісії, були видані відповідні накази про підсумки проведення атестації.

Прийнято розпорядження голови райдержадміністрації „Про підсумки атестації державних службовців райдержадміністрації у 2010 році”.


Заступник керівника апарату райдержадміністрації,
начальник відділу організаційно-кадрової роботи
Н. Явтушенко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.