Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Управлінням праці та соціального захисту населення Богодухівської райдержадміністрації до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в районі було проведено ряд заходів:

1.Утворено робочу групу з підготовки та проведення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

2.Розроблено та затверджено заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

3.У читальному залі районного Будинку культури та в навчальних закладах району за участю ліквідаторів аварії проведено уроки мужності і виховні години, приурочені до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

4.Проведені урочисті збори, мітинги у виробничих колективах підприємств, установ, організацій з метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

5.Надіслані вітальні листівки учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС, які проживають на території Богодухівської міської ради.

6.З нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС 6 учасників ліквідації аварії взяли участь в урочистостях, які відбулися в м. Харкові в Палаці культури міліції.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.