Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«XXI століття без наркотиків та СНІДу»

«XXI століття без наркотиків та СНІДу»


Під такою назвою в районному будинку культури відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації спільно з районними центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді проведено акцію з нагоди Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

«XXI століття без наркотиків та СНІДу»


В своєму зверненні до молоді начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Клочко Л.В. наголосила, що ми живемо в суспільстві, невід’ємною реальністю якого стала епідемія ВІЛ-інфекції та СНІДу. Ми не можемо більше ігнорувати цю проблему і вважати, що вона нас не торкнеться.
Кожному корисно знати й обговорювати зі своїми близькими важливу інформацію про ВІЛ-інфекцію та СНІД: що це за захворювання, як воно передається і як НЕ передається, як зробити безпечним життя у світі, де є ВІЛ.

Кожен з присутніх в залі отримав червону стрічку – символ боротьби зі СНІДом та брошуру «Міфи та факти. ВІЛ. СНІД. Люди, які живуть із ВІЛ».
Працівники районної державної адміністрації та міської ради також стали активними учасниками цієї акції.

Напередодні акції в районному центрі зайнятості, на підприємствах, установах, в навчальних закладах проведені тематичні відео лекторії. В читальному залі районної центральної бібліотеки відбулося засідання клубу «Підліток і закон», учасниками якого стала учнівська молодь та представники молодіжних громадських організацій району. За «круглим столом» були обговорені питання щодо профілактики та боротьби зі СНІДом.

«XXI століття без наркотиків та СНІДу»

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.