Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У районній державній адміністрації відбулася нарада у керівника апарату райдержадміністрації Л.Іванової

У районній державній адміністрації відбулася нарада у керівника апарату райдержадміністрації Л.Іванової


1 грудня 2010 року у районній державній адміністрації відбулася нарада у керівника апарату райдержадміністрації Л.Іванової з працівниками апарату райдержадміністрації, метою якої було здійснення аналізу виконання відділами, секторами апарату райдержадміністрації доручень, наданих керівником апарату у ході проведення щомісячних нарад протягом поточного року.

У своєму виступі Лілія Миколаївна подякувала усім працівникам апарату райдержадміністрації за результативну роботу, відзначила, що 2-е рейтингове місце за оцінкою апарату обласної державної адміністрації це досить почесно і водночас відповідально.

З узагальненою інформацією про стан справ в апараті райдержадміністрацією виступила заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Н.Явтушенко. Наталія Олександрівна охарактеризувала роботу кожного підрозділу, акцентувала увагу на необхідності вжиття до кінця поточного року відповідних заходів в частині вирішення поставлених завдань.

У своєму зверненні до учасників наради керівник апарату райдержадміністрації Л.Іванова наголосила на тому, що творчий підхід до вирішення поставлених завдань, має бути пріоритетним у роботі особисто кожного.

Працівники апарату райдержадміністрації охоче включилися до широкого конструктивного діалогу. Колегіально було прийнято найбільш оптимальні рішення.

Найактивнішими учасниками наради були Сахно Л.Б - начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації, Деркач В.М. - начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації, Ольховська О.О. – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації та Коваленко А.М. – головний спеціаліст сектора контролю апарату райдержадміністрації. Вони висловили своє бачення подальшої організації роботи апарату щодо інформування населення про діяльність районної державної адміністрації, в частині надання правової допомоги жителям району, а також організації діловодних процесів та роботі з контрольними документами.

У районній державній адміністрації відбулася нарада у керівника апарату райдержадміністрації Л.Іванової

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.