Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Прес-центр на 19листопада 2010 року

Прес-центр на 19листопада 2010 року15 листопада відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації з керівництвом райдержадміністрації, метою якої було визначення основних завдань на тиждень.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації повідомляє, що 15 листопада голова райдержадміністрації Л.С.Коновалов провів особистий прийом громадян. До голови звернулося 3 чоловік з різних питань.

16 листопада голова райдержадміністрації Коновалов Л.С. взяв участь у засіданні I сесії Богодухівської міської ради VI скликання. Леонід Станіславович привітав Бєлого В.М. з беззаперечною перемогою на виборах 31 жовтня, а новообраним депутатам побажав впевненості у правильності обраного шляху, взаєморозуміння, згуртованості та єдності у вирішенні всіх задумів в ім’я подальшого розвитку нашого міста.

17 листопада у цеху телекомунікаційних послуг Харківської філії ВАТ «Укртелеком» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку за участю голови райдержадміністрації Коновалова Л.С. та першого заступника голови райдержадміністрації Кириченка О.І. Леонід Станіславович привітав присутніх з їх професійним святом. Зокрема, в своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив, що в нинішню еру інформаційних технологій важко переоцінити значення цієї професії, яка допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

Також подякував працівникам за відповідальне ставлення до справи, професійні навички та майстерність і побажав професійних перемог, натхнення і процвітання. Кращим працівникам були вручені почесні грамоти.

Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що 17 листопада на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися районні змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл району І-ІІ ступенів. Переможцем стала команда Вінницькоіванівської ЗОШ. Цього ж дня на базі районного методичного кабінету відбувся плановий семінар вчителів фізики за темою «Методи активізації пізнавальної діяльності учнів під час вивчення фізики».

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує, що 18 листопада здійснена перевірка стану виховної роботи у Забродівській ЗОШ І-ІІ ступенів і проведена перевірка умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах в с. Заброди. Обстежена 1 сім’я.

18 листопада голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні XXIII звітньо-виборчої конференції Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 18 листопада відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення з порядком денним:

1. Про заходи щодо забезпечення безпечної життєдіяльності населення та попередження нещасних випадків при використанні димових та вентиляційних каналів на житлових будинках міста та району.

2. Про затвердження перспективного плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2011 рік.

Протягом тижня в управлінні праці працювала «гаряча лінія» щодо інформування населення про спрощений порядок надання житлових субсидій.

18 листопада відбулася «пряма лінія» з начальником управління економіки райдержадміністрації Телешенко І.П. Тема спілкування: «Проблемні питання в розвитку економіки та соціальної сфери району».

19 листопада в районному будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства за участю голови райдержадміністрації Коновалова Л.С., голови районної ради Тризни Д.К., працівників сільськогосподарських підприємств району. За результатами роботи в 2010 році кращих працівників (124 чоловіка) було відзначено почесними грамотами.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформує, що протягом тижня в 13 сільських та селищних радах району, а саме: Гутянській, Шарівській, Вінницькоіванівській, Дмитрівській, Забродівській, Зарябинській, Іваношийчинській, Павлівській, Полковомикитівській, Сазонобаланівській, Сіннянській, Степнянській, Хрущовомикитівській, відбулися перші сесії VI скликання.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє, що 20 листопада викладачі та 20 учнів відділення сольного співу дитячої музичної школи взяли участь у проведенні концерту «Осінній зорепад», а працівниками центральної бібліотеки для широкого кола читачів цього дня була представлена книжкова виставка-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій «1932-1933. Трагічні сторінки».

Відділ з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю,
у справах преси та інформації
апарату райдержадміністрації

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.