Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Прес-центр райдержадміністрації інформує

8 листопада відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації з керівництвом райдержадміністрації, метою якої було визначення основних завдань на тиждень.

Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що 8 листопада на базі районного методичного кабінету відбувся семінар з підготовки до Всеукраїнського турніру юних фізиків, який відбудеться 21-24 листопада поточного року в м. Ужгороді. До участі в турнірі готується команда Богодухівської гімназії №1

Загальний відділ апарату райдержадміністрації повідомляє, що 9 листопада голова райдержадміністрації Л.С.Коновалов провів особистий прийом громадян. До голови звернулося 8 чоловік з різних питань.

9 листопада в День української писемності та мови на центральній площі міста розпочала роботу пересувна книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці-районам області», започаткована Харківською обласною державною адміністрацією. Виставку-ярмарок відкрив заступник начальника управління преси та інформації облдержадміністрації Жигалко В.С., який повідомив, що наприкінці року, після проведення виставки-ярмарку в усіх районах області, управлінням буде здійснено її детальний аналіз. Також Василь Степанович подарував добірку книг, підготовлену управлінням, центральній районній бібліотеці.

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує, що 9 листопада з метою запобігання вживання неповнолітніми та підлітками алкогольних напоїв, токсичних та наркотичних речовин, скоєння злочинів, продаж неповнолітнім алкогольних напоїв спеціалістами служби проведено рейд «Діти вулиці», «Вокзал», під час якого виявлена одна неповнолітня, яка вживала алкогольні напої.

10 листопада проведено рейд з метою виявлення дітей, які прогулюють заняття в навчальних закладах району. Виявлено одного неповнолітнього.

11 листопада проведена перевірка умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Обстежено чотири сім’ї.

10 листопада проведено апаратну нараду у голови районної державної адміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань:

1.В порядку контролю: «Про виконання доручення голови райдержадміністрації від 17 вересня 2010 року №01-03/1708 «Про наповнення бюджету Пенсійного фонду України і забезпечення своєчасної виплати громадянам пенсій та грошової допомоги».

2. В порядку контролю: «Про виконання доручення голови райдержадміністрації від 3 липня 2008 року №01-03/1039 «Про забезпечення здійснення аналізу цінової ситуації на споживчому ринку району відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 травня 2008 року №323».

3. Про роботу щодо захисту прав споживачів відповідно до вимог чинного законодавства.

По закінченні наради голова райдержадміністрації згідно з графіком співбесід голови райдержадміністрації з керівниками органів місцевого самоврядування району провів співбесіду з головою Петропавлівської сільської ради щодо визначення основних проблем життєзабезпечення діяльності громади.

10 листопада відбулася «пряма лінія» з Державним реєстратором апарату райдержадміністрації Хромеєвим В.А. Тема спілкування: «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

10-13 листопада відбулися перші сесії VI скликання Олексадрівської, Кленівської, Червононивської, Куп’єваської, Крисинської, Петропавлівської, Іваношийчинської, Губарівської сільських рад району.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що 11 листопада відбулося виїзне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Шурми І.М., начальників головних управлінь облдержадміністрації та керівників підприємств – боржників району, на порядку денному якого розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати та внесків до Пенсійного фонду України підприємствами Богодухівського району у жовтні-листопаді 2010 року.

Протягом тижня проведено «гарячу лінію» щодо інформування населення про спрощений порядок надання житлових субсидій.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє, що 11 листопада в районній центральній бібліотеці для учнів колегіуму №2 проведено поетичну годину до Дня української писемності та мови «Тобі не в’януть зроду»

12-13 листопада учениця дитячої музичної школи Лобойко Юля та хореографічний колектив музичної школи «Світлячок» взяли участь у XI Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі «Дніпровські зорі», м. Дніпропетровськ.

Нещодавно фольклорний колектив «Шарівчанка» Шарівського сільського будинку культури (керівник Субота О.П.) став учасником фінального концерту Національної заслуженої капели бандуристів ім. Майбороди, присвячений 120-річчю з дня народження видатного бандуриста, нашого земляка В.Ємця. Концерт проходив на сцені колонної зали ім. Лисенка Національної філармонії України. Виступ колективу мав значний резонанс серед присутніх глядачів і супроводжувався гучними оплесками.

Учасники фольклорного колективу дякують за підтримку ТОВ „Трайгон Фармінг Харків» та особисто його генеральному директору Швидченку О.В., голові районної державної адміністрації Коновалову Л.С. та Шарівському селищному голові Бондаренку М.О.


Відділ з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю,
у справах преси та інформації
апарату райдержадміністрації
Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.