Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Прес-центр райдержадміністрації інформує.

Визначено кращі районні державні адміністрації


На початку жовтня віце-губернатор Харківської облдержадміністрації Хома В.В. видав накази щодо запровадження рейтингової системи оцінювання та проведення оцінювання рівня роботи апаратів районних державних адміністрацій за період діяльності у 2010 році.
22 жовтня на селекторній нараді названо переможців – найкращі районні державні адміністрації – за результатами комплексних перевірок, які пройшли у травні-вересні 2010 року.

Богодухівська райдержадміністрація посіла II рейтингове місце, а керівник апарату Іванова Лілія Миколаївна нагороджена Почесною грамотою облдержадміністрації.

25 жовтня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації з керівництвом райдержадміністрації, метою якої було визначення основних завдань на тиждень.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації повідомляє, що головою райдержадміністрації Коноваловим Л.С. 26 жовтня здійснено виїзний прийом громадян в управлінні Пенсійного фонду України в Богодухівському районі.. До голови звернулося 8 чоловік з різних питань

26 жовтня відбулася «пряма лінія» з начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В. на тему: «Соціальне забезпечення населення району».

27 жовтня в районі відбулася знакова подія – відкриття в с.Кручик дошкільного закладу. В урочистій церемонії взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Сапронов Ю.О., голова райдержадміністрації Коновалов Л.С., голова районної ради Тризна Д.К., представники громадськості.

Настоятель Свято-Покровського храму о. Стефаній благословив зібрання. Побажав здоров’я і злагоди у садочку.

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує, що 28 жовтня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій розглянуто питання щодо надання дозволу на нотаріальне оформлення договорів купівлі-продажу житлових будинків і право користування, яким мають неповнолітні діти.

В ході виконання районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 травня 2006 року №12-V, 29 жовтня відбулася поїздка дітей з девіантною поведінкою, які стоять на внутрішкільному обліку, на екскурсію до Курязької колонії.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє, що протягом тижня в районному краєзнавчому музеї для учнів навчальних закладів району проведені екскурсії з історії рідного краю.

28 жовтня в районному будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди 66-ої річниці визволення України від фашистських загарбників за участю голови райдержадміністрації Коновалова Л.С., голови районної ради Тризни Д.К., міського голови Бєлого В.М., представників трудових колективів підприємств, організацій, районних осередків політичних партій та громадських організацій.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 28 жовтня відбулося засідання комісії з розгляду стану справ щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та підвищення рівня оплати праці, на розгляд якої було винесено питання про виконання на підприємствах виробничої сфери заходів щодо збільшення частки фонду оплати праці в собівартості продукції, відновлення стимулюючої ролі заробітної плати, зростання фонду оплати праці залежно від обсягів виробництва, недопущення штучного зниження вартості робочої сили.

Протягом тижня проведена «гаряча лінія» щодо інформування населення про спрощений порядок надання житлових субсидій.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації повідомляє, що 28 жовтня в районі проведено єдиний День інформування населення на тему:«Стан та перспективи розвитку місцевої демократії в Україні (в рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії) ” та „66-а річниця визволення України від фашистських загарбників”.

29 жовтня голова райдержадміністрації Коновалов Л.С. з нагоди Дня автомобіліста і дорожника привітав з професійним святом та нагородив почесними грамотами кращих працівників автомобільних та дорожніх служб району.Відділ з питань внутрішньої
політики, зв’язків з громадськістю,
у справах преси та інформації
апарату райдержадміністрації

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.