Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Шановні виборці!

Щоб уникнути небажаного звернення до суду — перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців до 25 жовтня 2010 року.

На виконання Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних та міських голів” відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації виготовлено та передано територіальним виборчим комісіям попередні списки виборців.

Виявивши неточності у попередніх списках, кожен виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців до 25 жовтня 2010 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, в тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

Необхідно наголосити, що під час проведення виборів Президента України 2010 року виборці відповідно до законодавства мали право змінювати свою виборчу адресу незалежно від реєстрації їх місця проживання. При проведенні виборів депутатів до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів таке правило не діятиме, а тому прохання до виборців які за заявами змінювали виборчу адресу звернутися до відділу ведення Реєстру маючи при собі документи, які посвідчують належність їх до відповідної територіальної громади, яка визначається місцем проживання на її території згідно із Законом України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”.

Відповідно до ст. 33 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних та міських голів” у день голосування зміни та уточнення до списку виборців вносяться виключно на підставі рішення суду.

З питань підготовки, уточнення списків виборців та перевірки персональних даних Державного реєстру виборців звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у робочі дні з 8:00 до 17:00 та у вихідні дні з 8:00 до 12:00 за адресою: м.Богодухів, пл.Червона, буд. 2, 2-й поверх, каб. № 18, 19, т. 3-46-75.

При собі необхідно обов'язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, ксерокопію паспорта.

Виборець, який постійно нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців іншу особу, зокрема соціального працівника, який здійснює обслуговування осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.”Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців апарату
райдержадміністрації
О.Носенко

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.