Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА


Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати до Богодухівської районної ради по багатомандатним виборчим округам

 

Додаток 5

до Порядку надання Центральній виборчій комісії інформації
щодо підготовки та проведення чергових виборів депутатів
 Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

 


Форма № 5

 

Вибори

депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад

та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року

 

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів у депутати

до Богодухівської районної ради,

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

по багатомандатним виборчим округам

 

Номер кандидата у депутати в виборчому списку

Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)

Число,

місяць, рік

народження

Стать

(код)

Громадянство

Освіта (загальна середня, вища)

Партійність

Місце роботи

(заняття)

Посада

Місце проживання

та адреса житла

Контактний телефон

1.

Тризна

Дмитро Кирилович

28.09.1952р.

чол

Громадянин України

вища

Партія регіонів

Богодухівська районна рада

Голова

62103 Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, пров.Каразіна, буд.10

(05758)34082

(050)4005210

2.

Лобойко

Олександр Петрович

01.02.1944р.

чол

Громадянин України

вища

Партія регіонів

Богодухівська районна організація Партії регіонів

Голова

62103 Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, вул.Петровського, буд.74

(05758)30698

(066)4434812

3.

Торяник

Микола Васильович

21.04.1951р.

чол

Громадянин України

вища

Партія регіонів

Богодухівська районна рада

Керуючий справами

62103 Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, вул.Д-Бєдного, буд 95а

(05758)33176

4.

Лісний

Олександр Миколайович

05.09.1957р.

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

ТОВ «Трайгон Фармінг Харків»

Керівник підрозділу

62153, Харківська обл., Богодухівський район, смт. Шарівка, вул. Советська, 18

(05758)76390

5.

Лагодюк

Анатолій Володимирович

27.03.1959

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

Богодухівська ЦРЛ

Лікар

62103, Харківська обл., м. Богодухів, пров. Радянський, 34

3-12-52, 098-466-87-71

6.

Таран

Катерина Іванівна

02.01.0944

чол

Громадянка України

Вища

Партія регіонів

Пенсіонер

 

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Генерала Нікітіна, 1, кв. 2

3-38-59, 097-24-92-015

7.

Бєлий

Володимир Миколайович

14.04.1961

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Богодухівська міська рада

Голова

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Артема, 110/11

3-01-41

8.

Дейкін

Роман Анатолійович

14.10.1975

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

ПП Дейкін Р.А.

Приватний підприємець

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Ломоносова, 30

3-34-27, 097-715-82-10

9.

Доля

Валентина Дмитрівна

02.10.1971

жін

Громадянка України

Вища

Партія регіонів

Богодухівський колегіум № 2

Заступник директора по господарській частині

62103, Харківська обл., м. Богодухів, пр. Каразіна, 7

3-03-74, 066-48-577-31

10.

Рябка

Роман Олександрович

03.05.1976

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

КП «Богодухівське БТІ»

Керівник

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Каразіна, 9

3-33-69,

066-723-35-06

11.

Педан

Павло Юрійович

05.01.1970

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

Тимчасово не працює

Безробітній

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Артема, 88

3-33-53,

066-464-31-59

12.

Сербін

Семен Миколайович

16.09.1965

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

Пенсіонер

Не працює

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Жовтнева, 4/16

3-30-94, 050-22-81-869

13.

Шахбазян

Анзор Ерчанікович

23.03.1962

чол

Громадянка України

Вища

Партія регіонів

Приватне підприємство “Ілант”

Директор

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Охтирська, 45-В, кв. 9

3-23-25

14.

Кириченко

Олександр Іванович

02.06.1957

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Богодухівська райдержадміністрація

Перший заступник голови

61140, м. Харків, пр. Гагаріна, 60, кв.9

737-52-91

15.

Горільчаник

Сергій Олексійович

16.05.1958

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

ВАТ Госпрозрахункова база МТП

Голова правління

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Радянська, 62

51-2-30, 050-28-44-104

16.

Бабенко

Оксана Борисівна

07.12.1971

жін

Громадянка України

Вища

Позапартійний

Богодухівська районна рада

Головний спеціаліст

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Міліцейська, 10, кв. 2

3-22-68, 066-723-34-49

17.

Корзаченко

Володимир Григорович

25.02.1959

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

Філія «Богодухівський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор»

Начальник

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Робоча, 32

3-45-67, 099-777-04-24

18.

Мирошниченко

Микола Сергійович

06.01.1964

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

Богодухівська гімназія № 1

Заступник директора

62103, Харківська обл., м. Богодухів, пров. Залиманівський, 36

3-47-53, 067-264-46-23

19.

Рогинська

Любов Іванівна

14.03.1958

жін

Громадянка України

Вища

Партія регіонів

Богодухівська міська рада

Заступник голови

62103, Харківська обл., м. Богодухів, пров. Кленівський, 6

3-48-00, 095-726-59-82

20.

Опришко

Віктор Олексійович

02.06.1966

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

СВК ім. Каразіна

Головний інженер

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Котляревського, 30

3-05-11

21.

Нежид

Марина Анатоліївна

24.10.1977

жін

Громадянка України

Вища

Партія регіонів

Відділ Освіти Богодухівської РДА

Методист

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Шевченко, 67

3-31-87, 067-599-04—82

22.

Голуб

Микола Вікторович

27.11.1966

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

ПП Олійниця

Приватний підприємець

62103, Харківська обл., м. Богодухів, пл. Кірова, 1, кв. 12

3-02-03, 066-78-58-738

23.

Бондар

Анатолій Костянтинович

04.05.1961

чол

Громадянин України

Вища

Партія регіонів

ПП Олійниця

Приватний підприємець

62103, Харківська обл., м. Богодухів, вул. Катукова, 3, кв. 9

099-057-97-05

24.

Решетняк

Лариса Робертівна

13.07.1968

жін

Громадянка України

Середня

Партія регіонів

Тимчасово не працює

 

62133,

с.Павлівка, пров. Молодіжний,4

0664588526

25.

Жупинський

Микола Олексійович

21.03.1959

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Богодухівський дитячий будинок-інтарнат

Заступник директора

62103, Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, пров.Охтирський ,буд.14

(096)4085599

(05758)34328

26.

Ковальов

Олександр Федорович

21.04.1963

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Фінансове управління Богодухівської РДА

Начальник управління

62103, Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, вул.Охтирська, буд. 27/10 кв.14

(05758)32201

(098)6125950

(05758)34429

27.

Світлична

Анна Федорівна

18.04.1959

жін

Громадянка України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Відділ статистики у Богодухівському р-ні

Начальник відділу

62103, Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпусу, буд.13 кв.1

(05758)33194

(097)2158739

28.

Ситник

Леонід Миколайович

24.08.1966

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Полковомикитівська ЗОШ

Вчитель

62130, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Полкова Микитівка, вул.Тельмана, буд.47

(05758)64217

(097)4961143

29.

Ярошенко

Олександр Іванович

23.10.1973

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Кленівська сільська рада

Голова ради

62140, Харківська обл.. Богодухівський р-н, с.Кленове, вул.Мічуріна. буд.4, кв.2

(05758)55269

(067)6895930

30.

Спесівцева

Ольга Іванівна

02.03.1956

жін

Громадянка України

Вища

Позапартійна

Центральна районна лікарня

Головний лікар

62103, Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, пров.Харківський, буд. 21

(05758)31329

(096)3901488

31.

Сизоненко

Оксана Володимирівна

17.05.1970

жін

Громадянка України

Вища

Позапартійна

 

Центральна районна лікарня

Заступник головного лікаря

62103, Харківська обл., Богодухівський р-н, м.Богодухів, вул.Грайворонська. буд.38

(05758)32245

(096)3831345

32.

Самохвалова

Оксана Іванівна

18.07.1970

жін

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Відділ рослинництва управління агропромислового розвитку Богодухівської РДА

Начальник відділу

62144, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Крисине, вул.Космічна, буд.40

(05758)34016

(099)5657529

33.

Горбунов

Микола Вікторович

15.12.1962

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

Не працює

62150, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Сухини, вул.Данилова, буд.23

(05758)67246

(098)3947011

34.

Казьмин

Геннадій Іванович

25.12.1963

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Центр економ безпеки «Вітязь» м.Харків

Охоронець

62113, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Мар’їно, вул.Садова, буд.23

(097)7081394

35.

Ярошенко

Роман Іванович

21.12.1978

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

ЧП Ярошенко Р.І.

Приватний підприємець

62140, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Кленове, вул.Леніна, буд.5

(05758)55276

(067)9912980

36.

Рудь

Ігор Миколайович

10.02.1972

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

ВАТ «Первухінський цукрокомбінат»

Головний інженер

62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт.Гути, вул.Леніна, буд.89а

(05758)61396

(050)4008595

37.

Бабак

Анатолій Олександрович

28.11.1960

чол

Громадянин України

Неповна вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Пенсіонер

Не працює

62153, Харківська обл., Богодухівський р-н,

(05758)76437

(097)5179324

38.

Шапар

Микола Якович

14.01.1950

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

Не працює

62103, Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Богодухів, вул.Д-Бєдного, буд.1

(05758)33165

39.

Бієнко

Олександр Вікторович

18.08.1952

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Пенсіонер

Не працює

62113, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Улянівка, вул.Гагаріна, буд.8

(05758)77288

40.

Рудевський

Юрій Володимирович

12.04.1977

чол

Громадянин України

Середня спеціальна

Позапартійний

ПП Рудевський Ю.В.

Приватний підприємець

62142, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Новоселівка, вул.Набережна, буд.116а

(05758)74250

(098)9101813

41.

Батожський

Олександр Володимирович

15.11.1960

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

62113 Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Улянівка, вул.Шкільна, буд.4, кв.15

(066)9613069

42.

Субота

Павло Анатолійович

19.07.1975

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

СТОВ «ім.Ватутіна»

екседитор

62120, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Ів-Шейчино, вул.9-го Травня, буд.7

(05758)32049

(098)2846957

43.

Баронов

Петро Миколайович

23.01.1960

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

62160, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Петропавлівка, вул.Дачна, буд.2

(05758)51249

(097)5413052

44.

Савчук

Марина Володимирівна

20.07.1987

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

62141, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Мерло, вул.Третьяковська, буд.78

(066)6625074

(096)9234823

45.

Тимченко

Микола Михайлович

17.01.1947

чол

Громадянин України

Вища

КПУ

ООО РКЗ «Екватор» м.Богдухів

Інспектор ОП

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Радянська, буд.52

(05758)32356

46.

Тризна

Сергій Дмитрович

21.07.1979

чол

Громадянин України

Вища

КПУ

Богодухівське відділення №2 ХГРУ ПриватБанку

Управляючий

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пров.Жовтневий, буд.25

(050)7384898

47.

Пилипенко

Володимир Дмитрович

25.05.1966

чол

Громадянин України

Вища

КПУ

Пенсіонер

Не працює

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, буд.7 кв.42

(067)7120679

48.

Решетнік

Раїса Леонідівна

18.02.1947

жін

Громадянка України

Середня спеціальна

КПУ

Пенсіонерка

Не працює

62150, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Гавриши, вул.Молодіжна, буд.1

(05758)34814

49.

Пархоменко

Анатолій Іванович

07.09.1961

чол

Громадянин України

Середня технічна

КПУ

Ст.Губарівка Південної залізниці

Черговий по станцій

62103, Харківська обл, Богодухівський р-н, м.Богодухів, вул.Пр-Слободка, буд.43, кв.2

(096)3727415

50.

Сімонова

Ніна Іванівна

08.01.1952

жін

Громадянка України

Вища

КПУ

Пенсіонерка

Не працює

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Космічна, буд.3, кв.7

 

51.

Сахно

Надія Михайлівна

22.05.1955

жін

Громадянка України

Середня спеціальна

КПУ

ОКЛ м.Харків

Медична сестра

62144, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Крисине, вул.Космічна. буд.59

(097)1125527

52.

Тронько

Валентина Віталіївна

29.06.1960

жін

Громадянка України

Загальна середня

КПУ

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

62142, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Лозова, вул.Нова, буд.2

(097)1208998

53.

Титарева

Лідія Володимирівна

10.06.1942

жін

Громадянка України

Загальна середня

КПУ

Пенсіонерка

Не працює

62111, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Степне, вул.8-го Березня, буд.23

(05758)75262

54.

Шевченко

Валентина Миколаївна

19.07.1978

жін

Громадянка України

Середня спеціальна

КПУ

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

62140, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Кленове, вул.Конопельця, буд.6

(05758)55346

55.

Глушко

Олександр Миколайович

13.04.1954

чол

Громадянин України

Середня спеціальна

КПУ

Харьковобленерго підст.Максимівка

електрик

62144, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Максимівка, вул.Свєрдлова. буд.4 кв.15

 

56.

Калюжний

Анатолій Васильович

05.01.1949

чол

Громадянин України

Середня технічна

Позапартійний

Пенсіонер

Не працює

62120, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Братениця, вул. Некрасова. Буд.4

(05758)78247

57.

Скиба

Анатолій Федорович

24.11.1941

чол

Громадянин України

Базова вища

Позапартійний

Пенсіонер

Не працює

62162, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Сазоно-Баланівка

(05758)54284

58.

Нагорний

Віктор Миколайович

28.03.1957

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

ДП «Гутянське лісове господарство»

Директор

62131, Харківська обл.. Богодухівський р-н, смт .Гути, аул.Первухінська, буд.67

(050)1716545

59.

Самутін

Іван Петрович

22.09.1948

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

Богодухівська районна рада

Заступник голови ради

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпусу, буд.2а, кв.10

(066)4893633

60.

Гаврик

Сергій Васильович

29.10.1956

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

ТОВ «Патріот-СВ»

Директор

62113, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Улянівка, вул.Гагаріна, буд.3

(099)9830471

61.

Змієвський

Іван Сергійович

25.09.1949

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

Управління державної вет.медицини в Богодухівському р-ні

Керівник

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Дерегуса, буд.1

(050)1469774

62.

Грищенко

Микола Іванович

15.03.1954

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

Богодухівська ЦРЛ

Завідуючий хірургічним відділенням

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Грайворонська, буд.2, кв.13

(067)2664598

63.

Скляренко

Юрій Миколайович

08.03.1953

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

Богодухівський УКК

Директор

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пров.Жовтневий, буд.31

(050)3003988

64.

Кириченко

Микола Михайлович

04.11.1950

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

ЗАТ «Богодухівський м’ясокомбінат»

Директор

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пер.Щорса, буд.1

(067)9112665

65.

Бабак

Олександр Олександрович

19.08.1959

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

ДП «Гутянське лісове господарство»

Інженер

62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт. Гути, вул.Зелена, буд.19

(050)4063577

66.

Ярошенко

Василь Семенович

20.06.1956

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

Головне управління АПК Харківської ОДА

І-й заступник начальника

62103. Харківська обл., м.Богодухів, вул.Охтирська, буд.45в, кв.10

(095)2178310

67.

Васенін

Сергій Анатолійович

02.09.1977

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

СФГ «Промінь»

Заступник голови

62133, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Павлівка, вул.Кооперативна, буд.2

(067)5777991

68.

Каплунівська

Наталія Дмитрівна

11.08.1957

жін

Громадянка України

Вища

Народна партія

Головне фінансове управління Харьківської ОДА

Заступник начальника

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Горького, буд.22а

(050)4020273

69.

Васенін

Максим Анатолійович

12.01.1982

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

СФГ «Промінь»

Заступник голови

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пров.Жовтневий, буд.17а

(067)5793585

70.

Чос

Павло Трохимович

19.12.1963

чол

Громадянин України

Вища

Народна партія

ПП «Чос»

Підприємець

62113, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Улянівка, вул.Ювілейна, буд.19

(05758)77236

71.

Рибалко

Дмитро Юрійович

16.07.1969

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

ПП «Скіф»

Директор

61100 Харківська обл., м.Харків, пр.Маршала Жукова, буд.10-г, кв.51

(050)3001102

72.

Просяник

Олександр Миколайович

04.01.1955

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

Богодухівська РДА

Заступник голови

62103 Харківська обл., м.Богодухів, вул.Молокова, буд.28

(099)4903320

73.

Напрієнко

Олег Володимирович

15.04.1954

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

АТ «Страхова група «ТАС»

Керуючий продажами Харківської РД

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пров.К_Лібкнехта, буд.17

(067)5740614

74.

Карпенко

Володимир Вікторович

14.09.1973

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

Богодухівська ЦРЛ

Завідуючий поліклінічним відділенням

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.ХХ-го партз’їзду, буд.16, кв.1

(067)7878611

75.

Напрієнко

Дмитро Олегович

04.10.1981

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

АТ «Страхова група «ТАС»

Спеціаліст із страхування

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Комарова, буд.5, кв.24

(067)9014108

76.

Мусієнко

Анатолій Олександрович

20.10.1964

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

СФГ «МАЛС»

Голова

62123, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Зарябинка

(098)3165920

77.

Євтушенко

Тетяна Володимирівна

27.06.1957

жін

Громадянка України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

СФГ «Еліта»

Голова

61000 Харківська обл., м.Харків, вул.Асхарова, буд.3в, кв.167

(067)3575065

78.

Лактіонов

Микола Васильович

06.11.1954

чол

Громадянин України

Середня технічна

Політична партія «Сильна Україна»

ПСП «Світанок»

Генеральний директор

62156 Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Олександрівка, вул.Жовтнева, буд.25

(066)5746472

79.

Дручинський

Микола Анатолійович

21.06.1964

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

СФГ «Дручинський і К»

Голова

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Гомолка, буд.17

(095)0118424

80.

Цюпка

Зоя Петрівна

24.07.1962

жін

Громадянка України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

ПП «ВІЗО»

Підприємець

62153, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт.Шарівка, вул.Семирічки, буд.40

(067)5700691

81.

Жабко

Ольга Валеріївна

07.09.1983

жін

Громадянка України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

62161, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Червона Нива, вул.Леніна, буд.12

(067)5793860

82.

Деркач

Юрій Володимирович

08.11.1959

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

ТОА «Трайгон Фармінг Харків»

Інженер з охорони праці

62153, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт.Шарівка, вул.Б-Хмельницького, буд.30

(067)5793860

83.

Просяник

Алла Аркадієвна

17.06.1969

жін

Громадянка України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

Богодухівське УГГ ВАТ «Харківгаз»

Інженер-проектувальник

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Молокова, буд.28

(099)1316272

84.

Бабенко

Павло Олексійович

31.09.1982

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

ТОВ «Індіго»

Голова

62145, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Максимівка, вул.Харківська, буд.146

(050)9188467

85.

Заець

Сергій Олександрович

11.02.1979

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Сильна Україна»

ПП Заець С.О.

Підприємець

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Шевченка, буд.22

(066)1852965

86.

Зирянов

Юрій Михайлович

20.04.1957

чол

Громадянин України

Середня

«Партія захистників Вітчизни»

Богодухівська районна організація політичної партії «Партія захисників Вітчизни»

Голова

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Пархоменка, буд.13

(095)3138681

87.

Махіня

Віталій Віталійович

21.08.1949

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

Пенсіонер

Не працює

61018, м.Харків, пров.23 Серпня, буд.1 кв 51

(050)8836349

88.

Дендеберя

Віктор Володимирович

05.12.1962

чол

Громадянин України

Вища

Позапартійний

ПП Дендеберя В.В.

Приватний підприємець

62131, Харківська обл., Богодухівський р-н, смт.Гути, вул.Первухінська, буд.31а

(095)6249476

89.

Білоус

Микола Григорович

10.02.1956

чол

Громадянин України

Загальна середня

Позапартійний

Богодухівське УГГ ВАТ «Харківгаз»

Слюсар

62161, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Ч-Нива, вул.Червона, буд.10

(066)7994365

90.

Паіл

Олег Маркович

19.12.1969

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Фронт змін»

ТОВ «Квадрат»

Директор

61000, м.Харків, вул.Фрунзе, буд.17, кв.29

(067)5749795

91.

Могилевський

Павло Павлович

24.06.1972

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Фронт змін»

ПП Могилевський П.П.

Підприємець

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пров.Варанкіна, буд.3

(091)3081801

92.

Олексенко

Олександр Володимирович

21.09.1956

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Фронт змін»

СФГ «Солекс»

Виконавчий директор

62123, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Зарябинка, вул.Шкільна, буд.7а

(098)3948237

93.

Кравченко

Андрій Миколайович

01.11.1972

чол

Громадянин України

Вища

Політична партія «Фронт змін»

Богодухівська ЦРЛ

Фельдшер

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Комарова, буд.5, кв.23

(067)4969283

94.

Герман

Людмила Анатоліївна

01.02.1974

жін

Громадянка України

Вища

Партія «Відродження»

СТГО Південна залізниця

Начальник станції Богодухів

61118, м.Харків вул.Р-Єйдемана, буд.3, кв.213

(099)9875028

95.

Мотосов

Володимир Андрійович

01.01.1963

чол

Громадянин України

Вища

Партія «Відродження»

СТГО Південна залізниця

Начальник відділу служби комерційної роботи та маркетингу

61009, м.Харків вул.Деповська, буд. 2а, кв.60

(066)3518601

96.

Черкашина

Інна Володимирівна

06.06.1969

чол

Громадянин України

Вища

Партія «Відродження»

СТГО Південна залізниця

Начальник станції Губарівка

62132, Харківська обл., Богодухіівський р-н, с.Губарівка, вул.гутянська. буд.95

(050)2982423

97.

Коханевич

Оксана Сулейманівна

30.01.1973

жін

Громадянка України

Вища

Партія «Відродження»

СТГО Південна залізниця

Начальник станції Куп’єваха

62113, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Улянівка, вул.привокзальна, буд.1

(066)4126939

98.

Чуйко

Тетяна Борисівна

09.01.1959

жін

Громадянка України

Вища

Партія «Відродження»

СТГО Південна залізниця

Начальник станції Максимівка

62114, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Максимівка, вул.Будьоного, буд.4

(066)8726076

99.

Заець

Валентин Миколайович

24.04.1977

чол

Громадянин України

Вища

Партія «Відродження»

СТГО Південна залізниця

Старший електромонтер зв’язку

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Харківська, буд.49

 

100.

Грицай

Юрий Петрович

28.11.1982

чол

Громадянин України

Вища

Партія «Відродження»

СТГО Південна залізниця

Старший майстер колії

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Харківська, буд.195

 

101.

Сінельников

Віктор Омелянович

07.10.1953

чол

Громадянин України

Вища

УСДП

СФГ «Прогрес-92»

Голова

62103, Харківська обл, Богодухівський р-н, с.П-Микитівка, вул.Зелена, буд.14

(05758)64262

(067)7718132

102.

Рубан

Михайло Єгорович

05.02.1952

чол

Громадянин України

Вища

УСДП

ДЮСШ м.Богодухова

Директор

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пров.17-го партз’їзду, буд.12

(093)3346926

103.

Остахов

Олексій Іванович

06.03.1949

чол

Громадянин України

Вища

УСДП

Іваношийчанська ЗОШ

Вчитель

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Оверченка, буд.18а

(098)405592

104.

Кочнєв

Євген Володимирович

16.09.1945

чол

Громадянин України

Вища

УСДП

Богодухівський мед.коледж

Викладач

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Веденічева. буд.3

 

105.

Дзюба

Ігор Олександрович

30.11.1951

чол

Громадянин України

Вища

УСДП

Богодухівський мед.коледж

Викладач

62103, Харківська обл., м.Богодухів. вул.Чалого, буд.9, кв.1

(093)8927589

106.

Лавриненко

Володимир Пилипович

24.06.1953

чол

Громадянин України

Вища

СПУ

Пенсіонер

Не працює

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпусу, буд.6, кв.15

(05758)33704

107.

Стеріоні

Надія Миколаївна

10.03.1956

жін

Громадянка України

Вища

СПУ

Богодухівська райспоживспілка

Голова правління

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Гагаріна, буд.2

(05758)32487

108.

Дегтяренко

Олександр Григорович

27.07.1953

чол

Громадянин України

Вища

СПУ

Богодухівський хлібзавод

Директор

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Оверченка, буд.73

(05758)31149

109.

Кідіна

Валентина Федорівна

25.08.1951

жін

Громадянка України

Вища

СПУ

Богодухівська міжрайонна ВДХОВФСС

Директор

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.К.Маркса, буд.5

(05758)32438

110.

Буряк

Михайло Прокопович

10.08.1952

чол

Громадянин України

Вища

СПУ

Богодухів РОНО

Оператор

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.8-го Мехкорпуса, буд.4, кв.3

(05758)31110

111.

Пономаренко

Валентина Дмитрівна

22.08.1939

жін

Громадянка України

Вища

СПУ

Пенсіонерка

Не працює

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.шевченка, буд.14, кв.4

(068)6014395

112.

Геращенко

Олексій Якович

26.03.1956

чол

Громадянин України

Вища

СПУ

Пенсіонер

Не працює

62103, Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, буд.7 кв.22

(097)8831739

113.

Пащенко

Зінаіда Миколаївна

25.02.1960

жін

Громадянка України

Вища

СПУ

Пенсіонерка

Не працює

62103, Харківська обл., м.Богодухів, пров.Колгоспний, буд.8

(05758)30763

114.

Федоров

Олексій Сергійович

20.07.1984

чол

Громадянин України

Вища

 

ХДС

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м.Харків, вул.Данилевського, буд.14, кв.17

(067)5790590

115.

Туренко

Андрій Миколайович

11.12.1982

чол

Громадянин України

Вища

 

ХДС

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

м.Харків, вул.Блюхера, буд.38, кв.86

(067)1892885

116.

Білуха

Володимир Олександрович

21.10.1972

чол

Громадянин України

Вища

 

Позапартійний

ПП Білуха В.О.

Підприємець

62122, Харківська обл., Богодухівський р-н, с.Сінне, пров.Півничний, буд.12

(067)7046827

 

Голова

___________________________________________________(назва територіальної виборчої комісії)

 

МП

 

Соломаха І.В.

(підпис)

(прізвище та ініціали)

Секретар

___________________________________________________(назва територіальної виборчої комісії)

 

Церковна В.В.

(підпис)

(прізвище та ініціали)

 

 

«___» ___________________2010 року

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.