Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


На стадіоні «Колос» відбулася товариська зустріч з футболу між командами ветеранів Богодухівського району та Харківського спортивного клубу «BOSS».

У суботу, 25 вересня, на стадіоні «Колос» відбулася товариська зустріч з футболу між командами ветеранів Богодухівського району та Харківського спортивного клубу «BOSS». На цей матч футбольні вболівальники чекали з нетерпінням. З перших хвилин гри було помітно, що обидві команди демонструватимуть досить напружену гру.
Майже з початком матчу харківський «BOSS» одразу вжився в роль фаворита і домінував на полі. Хоча обидві команди ходили в атаку дуже обережно, щоб не дати змогу супернику провести контратаку.
Перший та другий тайм видався багатий на атаки. На жаль, одного з футболістів клубу «BOSS» було травмовано. Та попри все гра продовжувалась. Серед богодухівської команди «Сокіл» слід відзначити голову Богодухівської РДА Л. Коновалова. Леонід Станіславович грав як професійний футболіст. Доречним буде згадати і нашого воротаря Б.Ярошенко, який вдало відбивав м’ячі в небезпечних моментах. Однак трішечки не вистачило Борису Сергійовичу чи то сил, чи то рішучості…
Взагалі, наші гравці мали блискучі шанси забити голи, але завагалися з м’ячем - моменти було втрачено.
Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу клубу «BOSS» - 2:1. Та, незважаючи на такий результат гри, наш «Сокіл» для богодухівців все одно залишається лідером.
Гравець клубу М.Тітов, перший заступник голови Харківської обласної ради,зазначив, що «Соколи» були неперевершеними, і спеціальний приз залишають їм на знак пошани. А також пролунала пропозиція провести матч-реванш саме в м. Харкові на стадіоні «Динамо». Ось тільки чи відбудеться ця гра – час покаже…

На стадіоні «Колос» відбулася товариська зустріч з футболу між командами ветеранів Богодухівського району та Харківського спортивного клубу «BOSS». На стадіоні «Колос» відбулася товариська зустріч з футболу між командами ветеранів Богодухівського району та Харківського спортивного клубу «BOSS».


На стадіоні «Колос» відбулася товариська зустріч з футболу між командами ветеранів Богодухівського району та Харківського спортивного клубу «BOSS».

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.