Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Прес-центр райдержадміністрації в період з 13 по 17 вересня

13 вересня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації з керівництвом райдержадміністрації, метою якої було визначення основних завдань на тиждень.

14 вересня голова райдержадміністрації Л.С.Коновалов взяв участь у сходці громадян та виїзному прийомі громадян у Степнянській сільській раді. Під час прийому мешканцями були порушені питання щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Прес-центр райдержадміністрації в період з 13 по 17 вересня

Прес-центр райдержадміністрації в період з 13 по 17 вересня


Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє, що 14 вересня в центральній бібліотеці для дорослої категорії читачів до Дня Харківської області проведено бесіду «Харківщина моя».

15 вересня працівники районного краєзнавчого музею до Дня Харківської області підготували та провели для учнів міських шкіл бесіду-екскурсію «Харківська область на зламі століть».

18-19 вересня творчі колективи та народні умільці Богодухівщини взяли участь у Великому Слобожанському Ярмарку, який відбувся в м. Краснограді Харківської області. Митці Богодухівщини представили на Ярмарку вироби декоративного та прикладного мистецтва, творчі колективи порадували слухачів народними та сучасними піснями. Слід відмітити, що район було нагороджено дипломом Великого Слобожанського Ярмарку Вищого ступеню за кращу самобутню та колоритну експозицію і спеціальним призом.

Відділ освіти райдержадміністрації інформує, що з 14 по 16 вересня поточного року проведена комплексна інспекторська перевірка реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і території від надзвичайних ситуацій технічного та природного характеру, цивільного захисту (оборони).
Здійснено контроль за станом роботи закладів освіти з питань пожежної безпеки.

15 вересня перший заступник голови райдержадміністрації О.І.Кириченко та заступник голови районної ради І.П.Самутін привітали працівників ДП «Гутянське лісове господарство» з Днем працівників лісу та вручили кращим лісівникам почесні грамоти та цінні подарунки.

Прес-центр райдержадміністрації в період з 13 по 17 вересня


16 вересня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Питання, винесені на нараду:
1.Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо її підвищення та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів.
2.Про наповнення бюджету Пенсійного фонду України і забезпечення своєчасної виплати громадянам пенсій та грошової допомоги.

16 вересня відбулася «пряма лінія» з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Г.І.Житник. на тему: «Своєчасна реєстрація страхувальників та сплата страхових внесків до фонду».

15 вересня відбулася нарада за підсумками роботи апарату райдержадміністрації під головуванням керівника апарату Л.М.Іванової.

16 вересня Богодухівський район з робочою поїздкою відвідав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Савін Є.Є., який провів особистий прийом громадян.

Прес-центр райдержадміністрації в період з 13 по 17 вересня


16 вересня голова райдержадміністрації Л.С.Коновалов, голова районної ради Д.К.Тризна та міський голова В.М.Бєлий привітали працівників РВ ГУМНС України в Харківській області з Днем рятівника та вручили кращим працівникам почесні грамоти.

Прес-центр райдержадміністрації в період з 13 по 17 вересня


Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 16 вересня відбулося засідання координаційної ради з питань соціальної політики райдержадміністрації, де були розглянуті питання щодо розгляду заяв громадян з питань надання матеріальної допомоги, відзначення Дня ветерана та міжнародного Дня людей похилого віку, розгляд заяв малозабезпечених верств населення, пенсіонерів про надання житлових субсидій та адресної соціальної допомоги.

Протягом тижня проведена «гаряча лінія» щодо інформування населення про спрощений порядок надання житлових субсидій.

17 вересня відбулася «пряма лінія» з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації А.М.Волошко на тему: «Робота закладів культури Богодухівського району: проблеми та перспективи».

Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що 14 вересня спеціалістами служби здійснена перевірка стану виховної роботи у Сіннянській ЗОШ I-II ступенів, а 17 вересня перевірені умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах в м. Богодухові та с. Крисине.

Юридичний відділ апарату райдержадміністрації інформує, що згідно з постановою Верховної Ради України від 1 липня 2010 року №412-VI, 31 жовтня 2010 року в Україні призначено проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів Вибори будуть проводитись за пропорційно-мажоритарною системою, тобто половина від загальної кількості депутатів обласної, районної, міської ради має обиратися за партійним списком, інша половина – в одномандатних мажоритарних округах.
Для виборів депутатів сільських, селищних рад утворюються одномандатні виборчі округи.
Громадяни мають право ознайомитися з попереднім списком виборців у приміщенні відповідної дільничної виборчої комісії. Кожен виборець має право звернутись до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попередніх списків виборців, у тому числі, про включення або виключення із списків себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.
Голосування у день виборів проводиться з 8.00 до 22.00 години.

Фінансове управління райдержадміністрації інформує, що станом на 1 вересня поточного року бюджет району по доходах виконаний на 100,4% до затверджених показників. При плані доходів 66098,3 тис. грн. фактично надійшло 66354,1 тис. грн. Дотація вирівнювання з Державного бюджету склала 32488,6 тис. грн., субвенцій на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми з Державного бюджету при планових показниках 16568,0 тис. грн. фактично до районного бюджету надійшло 16231,0 тис. грн., або 98%, субвенцій на утримання дітей-сиріт при плані 412, 4 тис. грн. надійшло 407,1 тис. грн. , або 98,7%.

План власних та закріплених доходів виконано на 103,5 % до планових показників, на 108,1% до виконання минулого року (більше на 955 тис. грн.). При плані 12251,6 тис. грн. фактично надійшло більше 12685, 8 тис. грн., що на 434,2 тис. грн. та планових показниках 6520,4 тис. грн. виконаний на 102,4%.

Сектор з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськими організаціями
та засобами масової інформації апарату
райдержадміністраці

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.