Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Круглий стіл». Конструктивний діалог та знаходження компромісів

Днями у Богодухівській районній державній адміністрації пройшло засідання «круглого столу» з питань соціального захисту чорнобильців та з нагоди 29-ої річниці ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

В засіданні взяли участь представники районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» на чолі з головою В.П.Деркачем, голова  райдержадміністрації В.А.Шаров, голова райради Д.К.Тризна, радник голови райдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань В.В.Зирянова, заступник міського голови І.В.Коваленко, керівники структурних підрозділів управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в Богодухівському районі, Богодухівської ЦРЛ.

В ході засідання були обговорені питання щодо медичного забезпечення чорнобильців, виконання низки нормативно-правових документів, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, виготовлення Книги пам’яті про померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС жителів Богодухівського району Харківської області тощо.

Підбиваючи підсумки засідання, керівники району подякували за конструктивну співпрацю, взаєморозуміння та взаємоповагу і запевнили про готовність не тільки вислухати, а й надати допомогу в кожному конкретному випадку. Головною тезою «круглого столу» стали слова про те, що основа дієвої співпраці - конструктивний діалог та знаходження компромісів між громадськими об’єднаннями та органами влади.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.