Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ветерани Богодухівщини провели пленум

Нещодавно у райдержадміністрації відбувся розширений пленум районної організації ветеранів України.

У роботі пленуму взяли участь голова районної організації ветеранів України І. С. Омеляненко, голова міської ради ветеранів Л. Л. Мороз, голови первинних ветеранських організацій, голови громадських організацій «Єдність» та «Союз Чорнобиль Богодухівщини», представники соціальних служб району.

На початку засідання усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських солдат, загиблих на Донбасі під час антитерористичної операції. Болить душа ветеранам від тих подій, що наразі кояться в нашій країні.

Відкрив пленум голова районної організації ветеранів України І.С.Омеляненко. Іван Сергійович прозвітував про роботу організації за 2014 рік. Як сказав голова, за сумлінне ставлення до роботи організація неодноразово була нагороджена відзнаками обласної організації ветеранів. Свої плани, завдання вона, безперечно, базує на військово-патріотичному вихованні молодого покоління, а достойне відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні - то першочергове завдання на 2015 рік. І знову ж турбота про тих, хто потребує людського тепла: ветеранів війни, учасників бойових дій, дітей війни, інвалідів.

Звернулась до всіх присутніх на пленумі голова міської ради ветеранів Л.Л.Мороз. Любов Леонтіївна висловила вдячність за співпрацю керівникам первинних ветеранських організацій. «Ніщо так не цінується в житті, як людська турбота, любов до ближнього. А ви щоденно віддаєте частинку тепла свого серця тим, кому це дуже потрібно», - зокрема, говорила Л. Л. Мороз.

Заслухали на пленумі і представників соціальних служб, зокрема, управління соціального захисту населення РДА, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) РДА, Пенсійного фонду України, районної центральної лікарні. Ветеранів цікавили питання щодо нових змін у законодавстві і не тільки.

Також на засіданні урочисто було вручено Почесні грамоти за багаторічну плідну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху: Є. П. Колєсніку, М. В. Горбунову, Л. С. Гончар, М. О. Бондаренку, М. Ф. Церковній, Н. А. Гончаренко, Н. Г. Демяненко, В. О. Старовойт.

Загалом, на розширеному пленумі Богодухівської районної організації ветеранів України було постановлено признати роботу районної організації ветеранів за 2014 рік задовільною.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.