Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З чергової апаратної наради

Нещодавно відбулося чергове засідання апаратної наради у голови районної державної адміністрації. Розпочалося воно з приємної події - голова РДА О.П.Сластін привітав з ювілеєм голову Івано-Шийчинської сільської ради В. А. Суботу.

З інформацією про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 березня 2014 року №89 «Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання» виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації О.Ф. Ковальов.

Завідувач сектора інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації О. В. Кириченко зауважила, що головною метою діяльності Богодухівського РЕМ АК «Харківобленерго» та Богодухівської дільниці газового господарства ПАТ «Харківгаз» є безперебійне та безаварійне забезпечення споживачів електричною енергією та природним газом.

Про хід виконання заходів щодо попередження насильства в сім’ї проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н. В. Жижирій.

Головний спеціаліст сектора масових комунікацій апарату райдержадміністрації Л. Б. Пшенична акцентувала, що з прийняттям Закону України «Про доступ до публічної інформації» органи влади стали відкритішими та прозорішими для громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.