Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Апарат Богодухівської РДА посів друге місце в області

Наприкінці грудня в Харківській обласній державній адміністрації відбулося підбиття підсумків рейтингового оцінювання роботи апаратів районних державних адміністрацій з організаційно-управлінської діяльності у 2013 році та рекомендаціями щодо впровадження прогресивних форм, методів та технологій роботи, за наслідками якого апарат Богодухівської районної державної адміністрації посів IIмісце.

Аналізуючи роботу апаратів районних державних адміністрацій за рік, заступник керівника апарату облдержадміністрації В. В. Світличний у своїй доповіді зазначив, що в роботі апарату Богодухівської райдержадміністрації заслуговує на увагу вивчення досвіду організаційного та архівного відділів, робота з доступу до публічної інформації, кадрова, робота із зверненнями громадян, мобілізаційна та режимно-секретна робота, запобігання та виявлення корупції. Є суттєве поліпшення в роботі відділу контролю.

Слід зазначити, що вже четвертий рік поспіль робота апарату Богодухівської РДА оцінюється на високому рівні.

Підбиваючи підсумки роботи, заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації В. В. Хомавручив керівнику апарату районної державної адміністрації Л. М. Івановій кубок за II місце та високі досягнення в апаратній роботі. У свою чергу, Ліля Миколаївна зазначила, що така перемога – це, перш за все, результат плідної, згуртованої роботи всіх працівників апарату райдержадміністрації, які мають високий рівень професійної майстерності, проявляючи при цьому ініціативу, наполегливість і творчий підхід до справи.

Тож вітаємо всіх працівників апарату районної державної адміністрації з перемогою.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.