Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Чорнобильці: реалії сьогодення

Основа дієвої співпраці -конструктивний діалог та знаходження компромісів між громадськими об’єднаннями та органами виконавчої влади.

Таку думку висловила в ході засідання «круглого столу» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС перший заступник голови районної державної адміністрації О.В.Сизоненко.

У засіданні взяли участь голова районної ради Д.К.Тризна, голова районної організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В.П.Деркач і представники цієї організації, керівники структурних підрозділів управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в Богодухівському районі, по-ліклінічного відділення ЦРЛ, представники районних ветеранських організацій – ветеранів України та ветеранів локальних війн «Єдність», правозахисник, який представляє інтереси чорнобильців у Європейському суді О.О.Клименко.

«Вже стало традицією в кінці кожного року збиратися, підбивати підсумки та будувати плани на майбутній рік. У нашому районі проживає досить багато людей, які потрапляють під визначення «чорнобилець» і так чи інакше постраждали від подій, які відбулися в далекому 1986 році. У нас налагоджений постійний і конструктивний діалог з чорнобильцями. І сьогодні наше з вами головне завдання – зосередити зусилля на вирішенні тих питань, які нам під силу», – заявила у вітальному слові Оксана Володимирівна.

В ході засідання були обговорені питання щодо медичного забезпечення чорнобильців, виконання низки нормативно-правових документів, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, створення робочої групи з питань захисту чорнобильців тощо.

«Ми відчуваємо суттєву підтримку і розуміння з боку органів влади», - про це в ході засідання «круглого столу» зазначив голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В.П.Деркач.

Валерій Петрович подякував керівництву району за можливість у дні, коли в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії, зібратися і спільно обговорити всі проблемні питання, пов’язані з лікуванням та соціальним забезпеченням чорнобильців.

«Так, цього року, за підтримки всіх гілок влади, у нашому районі була проведена міжнародна інтерактивна виставка «Люди. Місця. Солідарність. Майбутнє», міжрайонні змагання з міні-футболу на кубок нашої організації, конкурси творчих робіт та малюнків серед дітей району «Чорнобиль немає минулого часу», єдина серед районів Харківської області акція «Запали свічку». Завдяки клопіткій роботі усіх причетних до підписання меморандуму про співпрацю сторін наша організація виборола перемогу в обласному конкурсі міні-проектів «Чорнобильські дзвони». Протягом року спільними зусиллями була надана допомога чорнобильцям у ремонті помешкань, надавалися матеріальні допомоги та допомоги при проведенні дорого коштовних операцій. Ведеться повсякденна робота щодо підвищення рівня життя чорнобильців»,- наголосив у своєму виступі Валерій Петрович.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.