Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Працюють достойно, на розвиток села

Нещодавно пройшов черговий День влади у громаді. Цього разу виїзд голови Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлого відбувся до Полковомикитівської сільської ради.

Сільський очільник С.І.Мартелов звітував про свою роботу. Не можна перелічити повністю всього, що зроблено за останній період. Назову лише найсуттєвіші досягнення. Зокрема, освітлення села Полкова Микитівка (вулиці Тельмана, Молодіжна, Ситниківська, Робітнича) завершено у повному обсязі. До того ж на нещодавній сільській сесії було вирішено іще виділити кошти для продовження робіт з подальшого освітлення села –вулиць Тельмана, Зелена, Радянська, Терезова (частково).

Є зрушення і з вивозом твердих побутових відходів. Закуплено два контейнери, стільки ж іще планується придбати. Сільська рада уклала угоду з КП «Богодухівжитло» на вивіз та захоронення ТПВ, уже вивезено 4 куб.м сміття.

Минулого року було відремонтовано та зроблено капітальний ремонт пам’ятника загиблим воїнам, повністю замінено паркан. Власними силами завезли 500 т старопридатного щебня для засипки ям по вулицях із твердим покриттям. Був зроблений ремонт Полковомикитівського ДНЗ, відремонтовано каналізацію, за кошти сільської ради придбано холодильник, комп’ютер.

Велику роботу проведено і на цвинтарі: очищено від порослі і сміття, спиляні аварійні тополі, у планах – встановити ворота та обнести парканом передню частину цвинтаря, придбати щебінь для поточного ремонту дороги.

Із місцевого бюджету було виділено 5200 грн. на придбання путівок для дітей із багатодітних сімей в оздоровчі табори. Виділено 19 тис. грн. на заміну вікон у сільській раді та 10 тис. грн. на ремонт даху та фундаменту сільської ради. Придбано комп’ютер для сільської ради та підключено до системи інтернет. За спонсорські кошти придбано письмові столи у сільську раду. Заготивили вугілля для сільської ради та дошкільного навчального закладу.

Дуже приємно, що у селі для  більш точного орієнтування вулицями та будинками населеного пункту закуплено та частково встановлено таблички із назвами вулиць та номерами будинків.

Взагалі, у Полковій Микитівці дуже багато є позитивних зрушень. Без сумніву, ці досягнення сталися завдяки команді однодумців, депутатів сільської ради, членів виконкому на чолі з головою. Без сумніву. Величезну допомогу у соціально-економічному, культурному розвитку села надають помічники – керівники сільгосппідприємств СФГ «Промінь», СФГ «Гапонцев В.Б.», ТОВ АФ «Геліантус».

Голова райдержадміністрації В.М.Бєлий високо оцінив роботу сільського очільника і його команди. Зауважив, що суттєву підтримку раді надає депутат обласної ради Анатолій Васенін – згадати б хоча б критичну ситуацію з постачанням води, яка не так давно «висіла» над полковомикитівцями. І тільки завдяки Анатолію Семеновичу питання було вирішено. Допомагає громаді і депутат обласної ради О.В.Усенко.

Володимир Миколайович розповів громаді про все, що зроблено у районі за останній час, про плани на майбутнє. Інформував детально про можливість кожного пройти безкоштовне медичне обстеження у кращих науково-дослідних інститутах Харкова, що стало можливим завдяки народному депутату України О.М.Біловолу.

- Роботу сільської ради в цілому, депутатського корпусу, голови сільської ради вважаю задовільною і гідною, - відзначив В.М.Бєлий. – Такою, яка  сприяє подальшому розвитку села. А це – головне.

Заступник голови райдержадміністрації О.В.Юрченко спілкувався із учасниками зустрічі на тему перспективи розвитку села. Підкреслив, що лише за умови оптимізації доходної і видаткової частини бюджетів можливо говорити про поступ уперед. Земля має ефективно використовуватися, від кожного землекористування мають бути надходження у бюджет місцевої ради. Підкреслив також, що на сьогодні орендна плата за 1 га орної землі має становити 850 грн. Таке завдання, а також те, що середня заробітна плата має становити 3000 грн, - поставив губернатор області М.М.Добкін.

Олексій Вікторович також інформував з питання щодо виплати бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби та ін.

Що стосується питань, які турбують сьогодні найбільше полковомикитівську громаду, то прозвучали такі: незадовільна робота радіоточок, перспективи освітлення деяких вулиць села, проблеми з напругою в електромережі, ремонт дороги. 

Всі питання були взяті на контроль районної влади; дали відповідь на них і керівники відповідних служб – «Укртелекому», РЕМу, райавтодору.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.