Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Близькі і далекі перспективи Братениці

У рамках Дня віддаленого села пройшов черговий виїзд голови Богодухівської районної державної адміністрації до братеницької громади. Разом з В.М.Бєлим, власне, як майже і завжди, були начальник Богодухівського РЕМу С.М.Говоруха, начальник цеху телекомунікаційних послуг №1 Харківської філії ПАТ «Укртелеком» С.Б.Шкарлат, начальник Держкомагенства у Богодухівському районі Н.В.Торяник, правоохоронці – представники тих cлужб і структур, до яких у земляків виникає найбільше питань.

Зустріч проходила у Братеницькій ЗОШ, тож ще на порозі нас радо зустріли педагоги на чолі з директором Н.М. Шепель. Як пізніше стало зрозуміло  з діалогу, питання школи, її функціонування є одним з наболілих для громади. Навчальному закладу є чим пишатися: випускники мають непогані результати -  досить високі бали ЗНО і високий відсоток вступу випускників до ВНЗ про це доводять. Були питання і до сільського голови щодо недостатньої уваги до школи з його боку, як вважають педагоги, - саме таку думку висловили вони.

- Ми ж одна громада – і ставлення до нас теж має бути належне, - говорили працівники школи. Про перспективу створення на базі школи навчально-виховного комплексу сьогодні мова не йде – кількість дітей дошкільного віку на території села досить незначна для його відкриття (близько 10 дітей). І в той же час – зовсім скоро почне функціонувати Івано-Шийчинський НВК, тож братеницькій громаді спільно з сільським головою треба вирішити лишень питання щодо підвозу дітлахів.

На сьогодні найактуальніше і найважливіше питання для жителів громади – підведення газопроводу. Вся проектна і дозвільна документація уже готова, лишається тільки чекати на виділення з Державного бюджету коштів для проведення робіт з підведення газопроводу високого тиску (а це більше 5 млн. грн.). Причому, як зауважив голова РДА, є перспектива отримання коштів і для проведення газопроводу середнього тиску, а це, без сумніву, велика підмога сільчанам. Оскільки  питання газифікації села у перспективі, то наразі для людей важливим є вирішення питання щодо придбання дров твердої породи - це питання взяв під контроль В.М.Бєлий.

Що стосується проблем, які хвилюють громаду, то на зустрічі було озвучено наступні теми: жахливий стан доріг, питання до служби із забезпечення  скрапленим газом, низька і нестабільна напруга в електромережі, перспектива освітлення села, можливість корегування графіку руху рейсового автобусу, впорядкування автобусної зупинки…

Всі питання Володимир Миколайович взяв під контроль, на деякі відповів одразу, зауваживши при цьому:

- Як я говорив і під час попередньої нашої зустрічі, мої приїзди до громад будуть здійснюватися незалежно від погоди, політики і виборів. Адже ми усі – одна громада, громада Богодухівщини. І, на моє глибоке переконання, тільки у такому відкритому діалозі можна вирішити наболілі проблеми. Навіть те, що сьогодні на зустрічі не прозвучали деякі питання попереднього нашого спілкування – уже позитивний результат. Кожен має бути небайдужим і докладати зусиль до розв’язання проблем.

Говорили також про те, що віднедавна, у зв’язку із змінами у законодавстві, увесь податок від оренди землі надходить до сільської скарбниці, тож за її рахунок можна вирішити низку питань. Зокрема, у івано-шийчинській громаді, відповідно до звіту сільського голови В.А.Суботи, за останній період зроблено чимало. Поточний ремонт доріг і пам’ятників; благоустрій території; ремонт івано-шийчинських ФАПу і клубу, введення посад спорт- інструктора в обох навчальних закладах сільради; виділення коштів на літнє оздоровлення дітей… Це далеко не повний перелік того, що виконано. Тепер на часі – освітлення населених пунктів і систематизація вивозу ТПВ, газифікація села.

 

 

Подпишись на наш канал на YouTube: https://www.youtube.com/user/dedel6407

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.