Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зустріч в Олександрівці

Нещодавно в Олександрівці  відбулася зустріч громади. На ній були присутні заступник голови райдержадміністрації О.В.Сизоненко, сільський голова С.О. Глущенко, начальник цеху телекомунікаційних послуг № 1 філії ПРТА ”Укртелеком” С.Б.Шкарлат, жителі села. Олександрівці прийшли поговорити про найактуальніше.

Окрім деяких «традиційних» питань як-то про стан доріг, завезення балонного газу, роботи стаціонарних телефонів, на обговорення було винесено і «нові» проблеми, що турбують жителів громади.

Зокрема, сільчан цікавили подання документів на оформлення дотації за придбання доїльного апарату, можливість оздоровити обдаровану дитину, взяти в користування землю на території сільської ради.

Задавали питання і щодо підключення дротового інтернету. На це питання відповів начальник цеху телекомунікаційних послуг № 1 філії ПРТА ”Укртелеком” С.Б.Шкарлат. Дротовий інтернет навряд чи буде підключатися, адже зараз економічно вигіднішим є встановлення мобільних веж. Якщо в наступному році буде прийнято відповідне рішення, то села почнуть охоплювати саме мобільним інтернетом. Але навіть для встановлення такої вежі в селі має бути не менше 50 заявників.

Цікавилися олександрівці і перспективою ремонту даху сільського клубу. Як зазначила О.В.Сизоненко, у поточному році держава виділила кошти лише для ремонту покрівлі районного будинку культури. У наступні роки – на Шарівський та Гутянський СБК.

Обговорювали на зустрічі громади й питання ремонту мосту по вулиці Радянській, який останнім часом перебуває в аварійному стані, встановлення павільйону на автобусній зупинці, що знаходиться за межами населеного пункту.

Вирішення питань, на які сільчани не отримали відповідь одразу під час зустрічі, було взято на контроль.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.