Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Якщо голова і громада працюють у тісному взаємозв’язку - результат очевидний

Черговий комплексний виїзд голови райдержадміністрації В.М.Бєлого до Сазоно-Баланівської сільської ради підтвердив істину: якщо голова місцевої ради і громада активно працюють у тісному взаємозв’язку, то результат очевидний.

Близько року тому пройшов перший комплексний виїзд до громади, і, треба відзначити, що доручення очільника району на сьогодні виконано, а значить, сталися позитивні зміни у життєдіяльності громади. Зокрема, за зазначений період було відновлено водопостачання села Ріпки, збудовано нову водокачку. Відремонтовано водомережу, місток та дорогу села Сазоно-Баланівка по вулиці Зеленій. Освітлено вулицю Центральну Сазоно-Баланівки. 

А чи пам’ятаєте ви, шановні читачі, газетну публікацію, в якій йшлося про сазоно-баланівську родину погорільців, котра лишилася без житла? Тоді, на виїзді, голова райдержадміністрації спільно з очільницею місцевої громади Євгенією Лігорівною намітили шляхи вирішення проблеми. І от тепер багатодітна сім’я Бондарів уже має будинок, який виділила сільрада і ремонт у котрому допомогли зробити активні небайдужі земляки.

У своєму звіті сільський голова Є.Л.Малайдакова розповіла про те, що зроблено для громади за останній рік. І, треба відзначити, є суттєві кроки вперед. Зокрема, за останній рік  покращено ситуацію щодо санітарного стану та благоустрою населених пунктів сільської ради, ліквідовано чотири стихійні звалища, придбано та установлено 9 контейнерів для сміття. На сьогодні відновлено вуличне освітлення по вулиці Кручик у селі Вертіївка, у с.Горького освітлено вулиці Гагаріна, Горького та Миру. Капітально відремонтовано пам’ятник у с.Сазоно-Баланівка. Завершується робота по обладнанню стадіону в с.Горького, створено  футбольну команду «Добросамак». Слід відзначити, що велику допомогу голові сільської ради, разом з активом села, надають постійні помічники-спонсори, зокрема, директор ТОВ «Добросмак» К.В.Ліга, ТОВ «Трайгон Фармінг Харків».

Євгенія Лігорівна зауважила, що, хоч бюджет сільської ради не такий багатий, як хотілося б, все ж у ньому знаходять кошти для вирішення нагальних потреб громади. Так, для придбання музичної апаратури для Сазоно-Баланівського БК було виділено 1200  грн., для проекту і робіт щодо освітлення населених пунктів – в загальній сумі близько 50 тис. грн. Для придбання сміттєвих баків (с.Горького) сільрада виділила 11, 5 тис. грн.

«Вашій громаді справді пощастило з очільницею, - підкреслив  В.М.Бєлий. Завжди активна, Євгенія Лігорівна , як кажуть, і сама «горить» роботою, й іншим не дає «заснути». Через це і є такі позитивні зміни у житті громади».

Володимир Миколайович інформував громаду про те, що зроблено в районі за рік, які плани на майбутнє. Якщо говорити про Сазоно-Баланівську раду, то у поточному році планується відремонтувати дорогу “Ріпки-Вертіївка”, а у подальшому - відновити автобусний маршрут у цьому напрямку. Також у планах – газифікація Ріпок і Вертіївки. Крім того, В.М.Бєлий зазначив, що обласна влада серед пріоритетів соціально-економічного розвитку регіону визначила заклади культури Харківщини. Тому вже з цього року почнуть виділяти кошти на ремонт клубів, будинків культури. Якщо говорити про наш район, то, зазначив голова, за наявності таких коштів з обласного бюджету, цього року буде зроблено ремонт у районному БК, у 2014-му - у Шарівському і Первухінському. Уже підготовлено відповідну документацію. А клуб села Горького, якщо все йтиме за планом, відремонтують у 2015-му.

Говорили також і про найближчу перспективу – цього року створити у с.Горького ДНЗ, тим паче сьогодні дітей дошкільного віку у селі проживає 46.

Питання жителів села стосувалися, зокрема, спиляння аварійних дерев, ремонту сільської водопровідної мережі, яку обслуговує КП «Богодухівсількомсервіс» тощо.

Як завжди, за підсумками комплексного виїзду, з метою вирішення порушених проблем, головою райдержадміністрації буде видане доручення, яким визначено конкретні завдання начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації та владі на місцях. 

 

 

Тетяна ЧЕРНИШОВА

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.