Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Торгівля людьми – проблема сьогодення

Нещодавно в читальній залі районної центральної бібліотеки за участю головного спеціаліста Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА Н. А. Сухорукової, голови Харківської міської організації Міжнародної організації «Жіноча громада» О.В. Білецької, представників районних соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, освіти, закладів охорони здоров’я, правоохоронних органів, районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення, районного сектора державної міграційної служби відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

Мета «круглого столу» - обговорення ролі державних установ у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в Україні, в умовах розвитку державного національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері торгівлі людьми, як ключової складової Закону України «Про протидію торгівлі людьми»; обговорення кроків поширення національного механізму взаємодії в Харківській області…

У ході засідання присутні ознайомилися з методикою проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, переглянули фільм «Скажи ”Стоп!” торгівцям людьми», також обговорили і узгодили план інформаційної кампанії, яка триватиме у Богодухівському районі протягом березня-квітня 2013 року. До того ж усі присутні отримали збірник законодавчих актів «Протидія торгівлі людьми».

Факт. У Харківській області до громадських партнерів Міжнародної організації з міграції у 2012 році звернулося з проблемних питань, пов’язаних з торгівлею людьми, близько 150 громадян, які отримали медичну, правову та іншу допомогу. А 20 осіб отримали статус людини, яка постраждала внаслідок торгівлі людьми.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.