Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Позитивні зрушення – очевидні

Голова Богодухівської РДА В.М.Бєлий відзначив позитивні зрушення у життєдіяльності громади за останній рік. Зокрема, він підкреслив важливість активізації у питанні газифікації   Івано-Шийчиного і Братениці. «За таких темпів, як працює сьогодні кооператив і місцева влада, можна сподіватися на якнайшвидше завершення газифікації сіл», - зауважив Володимир Миколайович. Крім того, підкреслив, добре, що  громада підтримала минулого року його ідею щодо створення на базі Івано-Шийчинської ЗОШ  I- II ст. та Братеницької  ЗОШ  I – III ст. комплексу «школа –ДНЗ», і наразі вже виготовлено всю технічну документацію, яка проходить експертизу. «Адже тільки таким шляхом можна зберегти і сільську школу, і робочі місця у селі», - наголосив В.М.Бєлий.

- Є надія, що вже цього року у ваших селах, за активної позиції голови і допомоги громади, дійде до свого логічного завершення розпочатий процес освітлення вулиць, - зокрема, сказав голова РДА. – Проблему з вивезення ТПВ, особливо у світлі питання екологічної безпеки, треба закрити цього року. Ремонт і опалення клубу – без сумніву, мають стати теж  пріоритетами у роботі місцевої влади.

Торкнувся очільник району і найболючішого для усіх громад питання – ремонту доріг. Так, виділені кошти на ремонт доріг району у 2012-му – це мізер від реальної потреби. Та й, чого гріха таїти, робота служби автодоріг теж потребує удосконалення. І в той же час є велика надія, що цьогоріч ситуація хоч трохи зміниться на краще. Тим паче, що тепер у нас є справжній помічник Богодухівщини – народний депутат України Олександр Біловол.

Запитання ж громади до влади і служб, які прибули разом з головою, стосувалися, зокрема, питання низької напруги в електричних мережах, оренди ставків і можливості рибалити вудочкою.

За підсумками комплексного виїзду, з метою вирішення порушених проблем, головою райдержадміністрації видане доручення, яким визначено конкретні завдання начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації та владі на місцях.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.