Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Публічна інформація: доступ є

Нещодавно відбулася „пряма лінія” із начальником відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації Л.Б. Сахно на тему: „ Забезпечення виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” в райдержадміністрації». Традиційно, друкуємо запитання-відповіді.

- Яким чином у райдержадміністрації забезпечується доступ до публічної інформації?

- Відповідно до ст.5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до публічної інформації в райдержадміністрації забезпечується  шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та на інформаційному стенді, який знаходиться на першому поверсі райдержадміністрації.

Згідно з вимогами ст.18 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в районній державній адміністрації створено Систему обліку документів, що містять публічну інформацію, розпорядником якої є райдержадміністрація. Так, станом на 20 лютого поточного року до Системи обліку публічної інформації на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації внесено 1055 документів, які підлягають оприлюдненню, з них 706 - протягом минулого року.

- Скільки запитів на інформацію надійшло до райдержадміністрації в минулому році?

-  Станом на 1 лютого 2013 року до райдержадміністрації надійшло 24 запити на інформацію,  в 2012 році - 14. Слід зазначити, що всі запити було своєчасно розглянуто та опрацьовано в терміни відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Також хочу зауважити, що найбільш запитувані документи стосувалися таких галузей, як освіта, охорона здоров’я, сільське господарство, земельні питання.

 -  А чи можна отримати відповідь на запит по телефону?

- Так, згідно зі ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

- Який строк розгляду запитів на інформацію?

- Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. Але слід зазначити, що клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. І обов’язково про продовження строку повідомити запитувача в письмовій формі не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.