Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У райдержадміністрації пройшла чергова апаратна нарада

На початку наради Богодухівський міський голова Н.І.Олексенко від імені територіальної громади Богодухова і голів місцевих рад району привітала голову Богодухівської РДА В.М.Бєлого з річницею перебування на високій посаді, побажала і надалі такої ж плідної праці на благо жителів краю.

В свою чергу, очільник району зауважив, що тільки спільними зусиллями команди вдається вирішувати питання життєдіяльності всієї громади. А планів щодо покращення життя земляків - ще більше, тож кожному слід докласти зусиль.

- Якщо кожен на своїй ділянці виконуватиме роботу так, як належить, віддаватиметься справі сповна, то, без сумніву, спільний результат буде ще кращим, а значить, виграють від цього, передусім, жителі наших громад, - підкреслив В.М.Бєлий.

      ГРОМАДСЬКІ ФОРМУВАННЯ НА ЗАХИСТІ ПРАВОПОРЯДКУ

Про практику взаємодії Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області та органів місцевого самоврядування району щодо попередження злочинності інформував  начальник Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області Е.В.Коваленко (фото). Зокрема, він інформував про те, що сьогодні на території району зареєстровано 16 громадських формувань з охорони громадського порядку, в яких налічується 223 члени. За їх участю розкрито 96 злочинів та складено 127 адмінпротоколів за різні правопорушення. Хоча, зауважив Едуард Вікторович, роботу громадських формувань, а також їхнього кількісного і якісного стану, слід переглянути. Адже головне сьогодні – не фіктивність, а реальна сутність і допомога активістів в охороні громадського порядку у громадах.

Крім того, Е.В.Коваленко повідомив, що протягом 2012 року співробітниками районного відділу відвідано 10 тис. домоволодінь громадян з метою забезпечення дотримання громадянами міста і району правил благоустрою, за результатами обстеження окремих домоволодінь складено 12 адміністративних матеріалів за порушення даних правил. Спільно з працівниками КП «Богодухівжитло» проведено 25 рейдів щодо дотримання громадянами правил благоустрію.

З метою оперативного вирішення проблем громадян, щопонеділка проводиться їх особистий прийом керівництвом відділу, а щочетверга - виїзні прийоми громадян за місцем проживання. За 2012 рік здійснено 48 таких прийомів, на яких побувало 20 громадян. На території району діє 4 дільничних пункти міліції, де кожний понеділок та четвер дільничними інспекторами міліції проводиться прийом громадян.

НА ПОВНУ СТАВКУ ПРАЦЮЄ 32,4% СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ БОГОДУХІВЩИНИ

Про стан утримання та фінансування закладів культури району інформувала завідувач сектора культури районної державної адміністрації А.М.Волошко. Зокрема, Алла Миколаївна повідомила, що у районі збережена основна мережа закладів культури: дві районних бібліотеки – для дорослих і дітей, 33 бібліотеки – філії, районний будинок культури, 27 клубних закладів культури, дитяча музична школа, районний краєзнавчий музей. Заклади культури району є бюджетними неприбутковими організаціями, фінансуються за рахунок районного та місцевого бюджетів, позабюджетних коштів. Видатки закладів культури району на 2012 рік затверджені сесіями місцевих рад у сумі 5987, 8 тис.грн., що становить 94, 1 % від доведених показників.

Видатки на заклади культури, що фінансуються із районного бюджету, затверджені на 2013 рік у сумі 4550, 5 тис. грн.: по загальному фонду райбюджету у сумі 4550,5 тис. грн., а по спеціальному -219, 8 тис. грн. За рахунок цих коштів фінансується 6 закладів культури – РБК, 2 бібліотеки, районний краєзнавчий музей, дитяча музична школа, централізована бухгалтерія при секторі культури РДА. Обсяг видатків повністю забезпечує потребу в фінансуванні.

Видатки на сільські заклади культури становлять 1896, 9 тис. грн., а саме: на клубні заклади у сумі 1289, 7 тис. грн., а на бібліотеки – 607,2 тис. грн. Сесіями місцевих рад затверджено видатки на галузь в сумі 2208, 4 тис.грн, а саме: на клубні заклади -1144, 7 тис. грн., а на бібліотеки – 1063, 7 тис. грн. Затверджена сума становить 116, 4 % від показників Міністерства фінансів України.

Згідно з п.2 ст.29 Закону України «Про культуру», з 1 січня 2012 року спеціалісти закладів культури повинні працювати на повну оплату праці (крім бібліотечних працівників, посадовий оклад яких залежить від навантаження). У поточному році із 37 спеціалістів сільських клубних закладів на 0,25 ставки працює 6 чоловік; на 0,5 ставки – 9 чол.; на 0,75 ставки – 9 чол., на  повну ставку – 13 чоловік.

У сільських бібліотеках централізованої системи працює 34 спеціалісти, з яких, згідно з дислокацією, на повну оплату праці працює 10 чоловік, на 0,75 ставки - 3  чол., на 0,5 ст. -12 чол., на 0,25 ст. – 9 чол. Таким чином, на повну оплату праці працює лише 23 людини, що становить 32,4 % від загальної кількості сільських спеціалістів.

               ***

У  порядку контролю було розглянуто питання «Про виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2010 року №65 «Про затвердження Концепції розвитку внутрішньої торгівлі області на 2010-2012 роки», з якого інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації  І.П.Телешенко.

На нараді також заслухали звіти Хрущово-Микитівського сільського голови О.М.Байбака та Червононивського сільського голови Г.М.Куриленко щодо стану усунення недоліків, виявлених за результатами перевірок здійснення виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.