Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Торгівля людьми – не така далека біда

У районній державній адміністрації відбувся інформаційний захід за участю заступника голови РДА О.В.Сизоненко та сільських голів району, який  організував сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА. Тема спілкування – насилля в сім’ї та торгівля людьми. Проводили захід керівник проекту ОБСЄ у Харківській області О.В.Білецька та головний спеціаліст Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА Н.А.Сухорукова (на фото2, зліва направо).

З сільськими головами в ході заходу обговорювалися механізми взаємодії у сфері запобігання насилля у сім’ї та протидії торгівлі людьми, аби максимально забезпечити захист прав людини. Адже вони можуть допомогти виявити більше постраждалих внаслідок незаконних дій «на місцях» - в селах та селищах. Було проаналізувано законодавчі акти у цих сферах, прийняті цьогоріч.

Торгівля людьми, за обсягами коштів, отриманих від цього, посідає третє місце у світі. Сьогодні об’єктами торгівлі є не лише жінки, а й діти та чоловіки. Однією з найпоширеніших її форм є експлуатація людей і використання їх як «робочої сили» проти волі. Яскравим прикладом є наші земляки, які їдуть на заробітки закордон. Адже зачасти у цій справі вони довіряються незнайомим людям – вербувальникам, недобросовісним роботодавцям. О.В.Білецька навела приклади торгівлі людьми, що трапилася навіть у нашій області. Тож не така це далека біда. Треба бути обізнаним з законами, знати алгоритм дій в разі потрапляння в біду. Держава, йшлося на семінарі, розробила достатню законодавчу базу, яка має не лише захищати жертв торгівлі людьми, а й активно протистояти цьому.

У ході заходу було наголошено, що проведення інформаційних кампаній має важливе значення як при здійсненні профілактичної роботи щодо попередження торгівлі людьми, так і заходів з надання допомоги постраждалим. Низька поінформованість про заклади, установи та організації, що надають допомогу особам, які опинились у складних життєвих обставинах, є однією з проблем для постраждалих після повернення на батьківщину. Відсутність достатньої інформації є і причиною багатьох випадків, коли люди добровільно погоджуються на виїзд з країни у пошуках заробітків. Сьогодні ж існують центри консультування мігрантів, до яких можна звертатися за додатковою інформацією про роботу, навчання, виїзд за кордон. Консультанти Центру нададуть інформацію щодо процедур оформлення віз, контактну інформацію посольств, організацій та державних установ, до яких можна звернутися у скрутній ситуації за кордоном, допоможуть розібратися в умовах трудового договору. Усі послуги Центрів консультування мігрантів безкоштовні. Дізнатися більше можна за телефоном у Харкові 057 752 81 25 зі стаціонарних номерів або 527- з мобільних

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.