Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Особистий прийом в Сухинах: було що обговорити

Нещодавно голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий провів виїзний особистий прийом у селі Сухини. Цього дня до нього було вісім звернень.

Актуальними для жителів Сухининської територіальної громади залишаються все ті ж питання вартості води, напруги в мережі, кронування дерев. Звернулися до В.М.Бєлого і з питанням забезпечення Киянівського ФАПу дровами. Та найважливіша проблема, з якою жителі села прийшли на прийом, - завезення в село Павлово хліба, оскільки Богодухівський хлібозавод зараз закритий на реконструкцію. Скаржилися голові райдержадміністрації і на стан деяких ділянок дороги села, цікавилися перспективами її ремонту. Задавали жителі Сухинів й питання щодо освітлення їхнього населеного пункту. Як було зазначено на зустрічі, протягом зимових місяців має бути виготовлена технічна документація, світло  має бути в селі навесні.

В.М.Бєлий дав відповідні доручення представникам структурних підрозділів та роз’яснення громадянам з метою якнайшвидшого вирішення всіх питань, які були викладені в ході прийому. Підсумовуючи прийом, голова РДА зазначив, що влада допомагає всім мешканцям району у силу своєї компетенції. Однак деякі з питань, з якими звертаються громадяни, не відносяться до повноважень райдержадміністрації, і вирішувати їх всупереч законодавству районна влада не може.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.