Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Дружні стосунки важливі не лише у приватному житті…

Дружні стосунки важливі не лише у приватному житті, а і у професійній діяльності. Цей вислів підтверджує досвід тісної співпраці Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районного центру зайнятості, діяльність яких тим чи іншим шляхом, спрямована на подолання громадянами складних життєвих обставин, зокрема, безробіття.

Взаємодія між даними суб’єктами соціальної роботи є взаємовигідною. Так, працюючи з незахищеними верствами населення, серед яких більшість не має роботи, спеціалісти центру соціальних служб звертаються до центру зайнятості з клопотанням про їх працевлаштування. Переважну кількість таких громадян складає молодь, яка повертається з місць позбавлення волі. Під час здійснення со-ціального супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа випускників інтернатних закладів, немаловажливу роль відіграє бронювання їм першого робочого місця.

Нещодавно в Крисинській сільській раді відбувся інформаційно-роз’яснювальний профорієнтаційний захід з використанням Мобільного центру зайнятості (палатки) та Мобільного центру профорієнтації (модернізованого), в ході якого одні спеціалісти ознайомлювали населення з переліком вакансій по району та Харківській області, а інші в рамках відео-лекторію проінформували про загрозу ВІЛ-СНІДу, шляхи передачі інфекції та правила безпечної поведінки у ситуаціях ризику.

Не так давно в рамках профорієнтаційного заходу «Веселка професій», який відбувся в Богодухівському дитячому будинку-інтернаті Харківської області, вихованці навчального закладу разом зі спеціалістами Богодухівського районного центру зайнятості (головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг О. В. Філіпова) та соціальними партнерами, Богодухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (фахівець із соціальної роботи Н. О. Капустян), здійснили незвичну подорож країною професій та більше дізнались про негативні звички. Дітлахи занурилися у світ професій, взяли участь у цікавих конкурсах та іграх.

Традиційною також стала взаємодія у роботі з вихованцями Богодухівського СНВК.

В рамках гендерних тижнів районний центр зайнятості залучає працівників центру соціальних служб до проведення семінарів, де безробітних інформують з різних соціальних питань, мотивуючи їх на безпечну поведінку.

Проводячи спільні заходи, працівники обох служб отримують величезне задоволення, коли з вуст людей лунають слова вдячності, коли хоча б одна людина знайде собі роботу чи усвідомить, що йде по хибному шляху, та захоче щось змінити у своєму житті на краще.  Саме в такі моменти розумієш, що спільними зусиллями можна зробити більше, ніж поодинці. Тож дякуємо за співпрацю та сподіваємось на її продовження у майбутньому.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.