Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Громадські роботи - це корисна і взаємовигідна справа

Нещодавно у залі засідань районної державної адміністрації пройшов «круглий стіл» на тему «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2013 році».

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації О. В. Сизоненко, голова міської ради Н. І. Олексенко, директор районного центру зайнятості Н. В. Лещенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.В. Жижирій, начальник фінансового управління райдержадміністрації О. Ф. Ковальов, сільські і селищні голови.

Під час «круглого столу» обговорювалася, зокрема, інформація щодо виділення та використання коштів місцевих бюджетів та проведення оплачуваних громадських робіт у 2012 році, а також порядок організації громадських робіт з 1 січня 2013 року. Було розглянуто основні нововведення Закону України «Про зайнятість населення» тощо.

Як зазначила директор районного центру зайнятості Н. В. Лещенко, громадські роботи сьогодні – це корисна і взаємовигідна справа: реальна підтримка шукачів роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості, допомога роботодавцям. Тому центр зайнятості продовжуватиме свою роботу над удосконаленням цього напрямку роботи та підвищення його ефективності.

При підбитті підсумків «круглого столу» сільські та селищні голови виявили бажання й надалі тісніше співпрацювати з районним центром зайнятості в напрямку створення додаткових робочих місць та організації оплачуваних громадських робіт, проведення навчання спеціалістів під замовлення за допомогою центру зайнятості.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.