Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Влада має дбати, передусім, про тих людей, які потребують допомоги

Черговий особистий прийом голови Богодухівської райдержадміністрації пройшов в Улянівській сільській раді. До очільника району жителі громади зверталися з різних питань. Звернення стосувалися проблем із заміною електроопор на деяких вулицях, стосовно залізничного сполучення і графіку руху поїздів «Харків-Смородино» та рейкового автобусу.

Начальник Богодухівського РЕМу С.М.Говоруха поінформував заявників про перспективи заміни електроопор - проблему до зими буде усунено. Що стосується  руху поїзда та рейкового автобусу, то це питання треба ретельно вивчити, передусім, голова сільської ради має вивчити думку громади і надати пропозицію. Тільки тоді, зауважив голова райдержадміністрації, можна буде рухатися далі у напрямку вирішення питання, зокрема, стосовно зміни у розкладі руху транспорту, який багатьох не влаштовує. Голова РДА В.М.Бєлий пообіцяв, зі свого боку, сприяти вирішенню питання, яке б задовольняло переважну більшість жителів громади.

Крім того, на прийомі був і житель Улянівки, чорнобилець, питання щодо забезпечення якого житлом досі не вирішене. Як повідомив голова сільської ради О.В.Батожський, ті варіанти житлової площі, яку може запропонувати сільрада, заявника не влаштовує. «Треба працювати у цьому питанні, - підкреслив голова райдержадміністрації. – Адже чорнобилець-інвалід має право не першочергового, а позачергового забезпечення житлом. І влада повинна дбати, передусім, про таких громадян, які потребують допомоги,  робити все від неї залежне для вирішення проблем. Сільська рада повинна вивчати вже сьогодні усі пропозиції щодо вільного продажу житла у селі, а влада, зі свого боку, докладе зусиль, щоб у бюджеті наступного року віднайти кошти для придбання житла ліквідатору аварії на ЧАЕС».

Усі питання голова Богодухівської РДА взяв під свій особистий контроль.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.