Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Альтернативні види палива – стратегічне завдання сьогодення

Сьогодні газ не можна назвати найдешевшим видом палива. Тому політика держави налаштована саме на застосування альтернативних технологій. І відкриття у Богодухові модульної котельні «Гольфстрім -800-2-1», яка працюватиме на пілетах, - яскраве цьому підтвердження.

Ця котельня буде опалювати районний будинок культури, поліклініку, відділення Ощадбанку. Те, що ККД котельні - 92% - говорить саме за себе. Якість опалення буде вищою, менше буде втрат тепла. До того ж очікується суттєва економія коштів, на 20-30%. Зекономлені ресурси можна буде спрямувати на ремонт доріг, освітлення вулиць, встановлення дитячих і спортивних  майданчиків тощо.

- Котельня у Богодухові – це пілотний проект на Харківщині, реалізація якого стала можливою завдяки спільним зусиллям міської, районної, обласної влади, а також інвестору – ТОВ «Аквілегія» (директор – Р.В.Мерзлікін), - відзначив на урочистостях з нагоди цієї події В.Г.Дулуб, перший заступник голови облдержадміністрації. - Такий котел, як у вашому місті, – чи не єдиний у Європі. 

На урочистостях були присутні голова РДА В.М.Бєлий, голова райради Д.К. Тризна, міський голова Н.І.Олексенко, представники громади міста.

- Сьогоднішня подія – це результат спільних зусиль і командної праці багатьох людей на чолі з головою облдержадміністрації М.М.Добкіним, - зокрема, підкреслив голова райдержадміністрації В.М.Бєлий. – Ми виконуємо все, що обіцяли, а сьогоднішнє відкриття котельні – це наш своєрідний звіт перед людьми. Перехід на альтернативні види палива, комплексне запровадження енергоефективних технологій та заходів з енергозбереження на сьогодні – стратегічне  питання. Це дасть змогу не лише економити бюджетні кошти, а й поступово зменшувати тарифи для населення.

Урочиста мить. Символічне перерізання стрічки нової котельні. Зліва направо: В.М.Бєлий, В.Г.Дулуб, Р.В.Мерзлікін

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.