Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Тепер Першотравневе – з газом!

Нещодавно для жителів села Першотравневе (Карлівка) сталася справді неординарна і особлива подія – нарешті до їхнього села прийшов «голубий вогник». Як довго чекали на цю подію сільчани, майже 5 років! Вони вже давно створили кооператив, який очолив шанований Герой Соціалістичної Праці М.З.Шабінський, проклали газопроводи по вулиці і до своїх осель, але ніяк не могли дочекатися підвідного газопроводу високого тиску до села. І ось – урочиста мить. Привітати першотравневців з важливою подією прибули перший заступник голови Харківської облдержадміністрації В.Г.Дулуб, голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий, голова райради Д.К.Тризна, наш земляк О.М.Біловол, інші поважні гості. Всі вони відзначали про те, що пуск газу – це справді своєрідний новий відлік часу в історії села. «Це означає, що село буде жити і розвиватися, менше стане роботи у жінок, в селі буде лишатися молодь…», - зокрема, звучало з уст гостей.

Голова райдержадміністрації В.М.Бєлий підкреслив:

- Газифікація с.Першотравневе була головним пріоритетом моєї роботи на посаді голови районної державної адміністрації. Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям районної і обласної влади, особистій підтримці  губернатора області М.М.Добкіна ми досягли такого результату. І сьогодні у 34-х будинках з’явиться «голубий вогник», на який ви чекали 7 років . Завтра «голубий вогник»  запалає у Таверівці, а до кінця року у п’яти населених пунктах: Дмитрівці, Матвіївці, Ново-Софіївці, Івано- Шийчиному, Братениці (загальна  протяжність газогонів високого тиску становить 35 км, середнього -10 км). У перспективі – газифікація сіл Сінне, Шуби, Степне, Вінницькі Івани…

Те, що для  сільчан пуск газу став справді подією №1, свідчить той факт, що вони висловили бажання саме цей день визначити як свій День села.

Без сумніву, пуск газу в Карлівці – це неабияка подія для жителів, це вирішальний крок до нового життя.

Вже є газ у Карлівці! Голова райдержадміністрації В.М.Бєлий (зліва) і перший заступник голови облдержадміністрації  В.Г.Дулуб (справа) 

смажать символічну яєчню на плиті у Людмили Пилипівни Шовкопляс

Символічний факел над газовою трубою запалюють Д.К.Тризна, В.М.Бєлий, О.М.Біловол.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.