Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Головна «політика» - це проблеми людей і пошук шляхів їхнього вирішення

Власне, сам В.М.Бєлий не раз наголошував, що для нього головна  «політика» - це проблеми людей і пошук шляхів їхнього вирішення. Та й сьогоднішня команда голови –  однодумці, в яких одна мета – покращити життя мешканців Богодухівщини. Таку думку висловив під час зустрічі з активом губарівської громади і депутат обласної ради, голова СФГ «Промінь» - А.С.Васенін, який теж був присутній на зустрічі у Губарівці.

- Вважаю, нарешті наш район має справжнього господаря – голову райдержадміністрації, - відзначив Анатолій Семенович. – За цей короткий період, що очолив район Володимир Миколайович, він встиг побувати у нашій  сільраді близько десятка разів. Скажіть, коли ще таке було? В.М.Бєлий проймається нашими проблемами, допомагає їх вирішувати. А те, що у влади немає «чарівної» палички – це кожен має розуміти. І те, що у районі за останній рік багато зроблено – це  просто не можна не помітити.

Під час першого, якщо можна так назвати,  «етапу» виїздів, голова РДА відвідав більше 70 населених пунктів району, познайомився з людьми, ознайомився з проблемами, означив завдання для сільської, районної влади і влади вищого рівня. Багато за цей період уже зроблено, і другий цикл виїздів голови до місцевих громад, який, до речі, вже закінчується,  підтверджує про це. Звичайно, є й нові питання. Але як без них?

На часі – третій цикл зустрічей голови райдержадміністрації з громадами.

Після першого комплексного виїзду голови райдержадміністрації до Губарівської сільської ради, який відбувся наприкінці лютого, вирішено низку питань. Це висловив у своїй доповіді і сільський голова С.Г.Тризна. Зокрема, Сергій Григорович відзначив, що за 7 місяців зрушено з місця питання, які турбували тоді громаду: продовжується робота по освітленню села; вирішено питання щодо опалення школи та щодо складу пестицидів. Це основні питання, не враховуючи поточних. Отож, сільська рада і надалі націлена працювати для людей і спільно вирішувати наболілі проблеми. Зокрема, одна із найбільших – це  «довгобуд» - Губарівська школа. Важко, напевно, навіть назвати суму з багатьома нулями, яка потрібна для завершення будівництва школи. Таких  коштів не те що в сільському чи районному, а навіть в обласному бюджеті не знайдеться.

- Тож ми вирішили йти іншим шляхом, - продовжив тему голова РДА В.М.Бєлий. – Поки що будемо корегувати проект і вводити школу в експлуатацію поетапно: приміром, якщо при формуванні обласного бюджету-2013 буде включено намічений перший етап, то вже наступного року можна буде з користю для громади ввести в експлуатацію хоча б спортзал  школи. А його вже можна буде використовувати  і для занять спортом, і як своєрідний культурний заклад.

Володимир  Миколайович поінформував губарівську громаду про те, що зроблено у районі за цей період. Серед суттєвих досягнень можна без перебільшення назвати завершення газифікації у тих населених пунктах, які близько шести  років чекали на «голубий вогник», самі створили кооперативи, зібрали кошти, підвели газогони до своїх помешкань, а підвідного газопроводу дочекалися лиш тепер… У цьому питанні, прозвучало, велику допомогу надав голова Харківської облдержадміністрації М.М.Добкін, який пройнявся проблемою, і сприяв її розв’язанню. Тож уже через кілька тижнів у Першотравневому і Таверівці  запалає «голубий вогник», а трохи пізніше – у Дмитрівці, Матвіївці, Ново-Софіївці, Івано-Шийчиному, Братениці.

Завдяки допомозі обласної влади є великий прогрес і в питанні ремонту доріг. На сьогодні нашому району додатково виділено 11,5 млн. грн. з цією метою. Тож три бригади ремонтників швидкими темпами працюють на тих шляхах, які визначено найаварійнішими, передусім, де курсує «Шкільний автобус».

Не без підтримки області вирішено питання і стосовно ремонту аварійних дахів, вікон, підлоги закладів медицини і освіти. Зокрема, дахи відремонтовано у тих навчальних закладах, які десятиліттями страждали від цієї проблеми- в Ульянівській, Гутянській, Крисинській, ліцеї №3, ЦДЮТ, ДНЗ №8... Капітально відремонтовано і підлогу у спортзалі гімназії №1. У деяких закладах замінено вікна і двері на металопластикові… Загалом, на ремонтні  роботи використано більше 2 млн. грн.

На порядку денному районної влади стоїть також і питання щодо переобладнання малочисельних шкіл під навчально-виховні заклади  -«школа-дитсадок» -  з метою збереження закладів і педагогічних колективів. Наразі вже є шість таких проектів.

Розповів очільник району і про зрушення у питанні незадовільної роботи управління Держкомзему, на що було багато нарікань з боку жителів району. Те, що  «затягували»  процес видачі державних актів, «ганяли» людей місяцями – неприпустимо. І зараз у цьому питанні поставлено крапку, воно стоїть на контролі  особисто у губернатора. Одразу відчутно  позитивні зміни – у район надійшло  близько 4 тисяч державних актів на землю, сінокоси і пасовища, близько двохсот з яких – саме для жителів Губарівської сільської ради. Тож  цього дня пройшло і урочисте вручення актів жителям громади.

Спілкувався голова райдержадміністрації з жителями і щодо дотації на утримання молодняку ВРХ (великої рогатої худоби). Його цікавило, чому  сільчани не поспішають оформляти  документи, щоб отримати кошти. Багато хто висловився про недовіру до такого кроку влади, мовляв, вже не раз «обпікалися». В той же час В.М.Бєлий пояснив, що такий крок влади – це  підтримка розвитку галузі скотарства, заохочення жителів сільських населених пунктів утримувати молодняк великої рогатої худоби. І на сьогодні в районі вже  оформлено документи власників молодняку на суму 359,5 тис. грн., профінансовано більше  262 тис. грн. І кожному господарю треба поспішити оформити документи у сільській раді, щоб отримати дотацію від держави  - 1000 грн. 

Всі питання, які цього разу задавали жителі, зокрема, щодо  низької напруги в електромережах, проблем з дорогами, відсутністю місць у дитсадку – голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль, за результатами зустрічі видано відповідне розпорядження.

Отож, як завжди, закінчувалася зустріч, як і починалася, без політики, а лише діалогом про конкретні справи і конкретні плани на найближчий час

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.