Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Багато зроблено, ще більше - попереду

Нещодавно відбулася зустріч голови райдержадміністрації В.М.Бєлого з активом територіальної громади Шарівської селищної ради, на якій були присутні і представники деяких організацій та установ. Громада селища виявилася активною – в будинок культури обговорити буденні проблеми прийшло чимало сільчан.

Про зроблене за останні півроку та виконання доручень голови райдержадміністрації, які були надані селищній раді у березні, відзвітувала М.О.Носова. Тоді одними із першочергових завдань були визначені встановлення вуличного освітлення та організація вивозу ТПВ (тверді побутові відходи). Марина Олександрівна зазначила, що зараз центр селища освітлюється за рахунок базового господарства. Також виготовляється проектно-кошторисна документація для встановлення ліхтарів по вулицях Набережній та Свердлова. Що ж до вивозу твердих побутових відходів, зазначила селищний голова, то декілька контейнерів уже встановлено. Та поки що самі жителі не поспішають ними користуватися і договорів на вивіз сміття підписано не так багато.

У шарівської громади було безліч питань. Жителі цікавилися перспективою ремонту місцевих доріг. Поки що із 14 запланованих тисяч, які має отримати селищна рада, їй виділено 7. Тож планується лише ямковий ремонт деяких доріг. Як зазначив В.М.Бєлий, Богодухівському району для ремонту доріг в цьому році додано понад 10 млн. гривень. Першими ж будуть ремонтувати дороги, які входять в маршрут шкільних автобусів. Частково це будуть і шарівські.

Запитували сільчани про роботу місцевої лікарні, адже не можна допустити, аби селище залишилося без лікаря. В.М.Бєлий відзначив, що з районного бюджету було виділено кошти на переобладнання системи опалення лікарні. Цієї зими має опалюватися лише перший поверх – в приміщенні буде тепліше, і це покращить умови праці. Питання зі спеціалістом буде вирішено найближчим часом.

Традиційно актуальними були питання, що стосуються водозабезпечення. Їх сільчани адресували М.О.Носовій та В.Г.Роговому. Чимало запитань було і до представника РЕМу. Кронування дерев, вирівнювання опор – усі вони потребують вирішення. Задавали питання і щодо спилення дерев.

Говорили того дня  про роботу радіоточок, стаціонарних телефонів та оплату за надані послуги. Як пояснив С.Б.Шкарлат, є дві системи оплати: кредитна та авансова. Якщо зі споживачем підписано договір на авансову систему, то відповідно і платити за телефон чи проводове радіо він буде за місяць наперед. Щоб змінити умови, треба підписати інший договір.

Жваве обговорення викликала тема оренди місцевого ставу. Жителі занепокоєні: на яких умовах буде підписано договір. Як зазначив заступник голови РДА О.В.Юрченко, усі нюанси та пункти договору обговорюються на сесії селищної ради і затверджуються місцевими депутатами.

Запитували В.М.Бєлого і про можливість руху автобусу з Першотравневого. Голова райдержадміністрації пообіцяв вивчити це питання. Також обговорювалися актуальні питання, які є сьогодні не лише в області, а й в цілому в Україні.

По закінченні зустрічі керівник району дав відповідні доручення по зверненнях громадян

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.