Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З колегії Райдержадміністрації. Чи готові до зими?

Нещодавно відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. У порядку контролю було розглянуто наступні питання: про стан підготовки закладів освіти району до нового 2012-2013 навчального року та про хід виконання рішення виїзного засідання колегії районної державної адміністрації від 29 серпня 2012 року «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 1 півріччя 2012 року».

Серед планових було розглянуто: «Про підсумки готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовому періоді 2012-2013 років», «Про стан та перспективи розвитку соціальної сфери села», «Про стан роботи в районі щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями», «Про хід виконання районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про суспільно-політичну ситуацію в районі напередодні проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року», «Про стан мобілізаційної підготовки району і завдання управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації щодо її поліпшення».

З питання щодо підсумків готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років виступив заступник голови райдержадміністрації  П.М.Гурін (на фото справа). Зокрема, він зазначив, що розпорядженням голови районної державної адміністрації створено районний штаб з організації підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Богодухівського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років, затверджено заходи і графік проведення засідань штабу. Проведені виїзні засідання за участю першого заступника голови Харківської облдержадміністрації В.Г. Дулуба.

   Теплове господарство

На території району знаходиться 36 котелень. На сьогоднішній день практично всі підготовлено до осінньо-зимового періоду.

Послуги з водопостачання забезпечуються трьома основними постачальниками: КП «Богодухіввода», ТОВ «Богодухівсількомсервіс», КП «Джерельне». В період підготовки до опалювального періоду стовідсотково виконані планові показники по ремонту та заміні водопровідних мереж (0,9 км); підготовки водопровідних насосних станцій; підготовки каналізаційних насосних станцій; підготовки свердловин; підготовки каналізаційних очисних споруд.

            Підготовка житлового фонду  

На цей час підготовлено з наданням  Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю в Харківській області паспортів готовності  261 житловий будинок, тобто 100 %.

У житловому фонді комунальної форми власності виконано ремонт димових та вентиляційних каналів, завершені роботи по герметизації інженерних вводів в житлових будинках, виконано капітальний ремонт м’якої покрівлі даху житлового будинку по вул. Космічній, 3а в м. Богодухові на суму 138,0 тис. грн. за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України».

На сьогодні немає фінансування на завершення робіт з будівництва глибинної артезіанської свердловини на Північному водозаборі в м. Богодухові (2,6 млн.грн.), яка має стратегічне значення для стабільного водопостачання міста. Богодухівською райдержадміністрацією для участі в конкурсному відборі на регіональну комісію з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2013 році, подана проектна документація на будівництво глибинної артезіанської артсвердловини на Північному водозаборі в м. Богодухові на суму 2,6 млн.грн. В даному випадку фінансування з державного бюджету потребує співфінансування з місцевого бюджету у сумі 132,0 тис. грн. (або 5% від необхідної суми ).

У Богодухівському районі на сьогодні діє 7 ОСББ. Об’єднання знаходяться в м.Богодухові, до їх складу входить 7 житлових будинків загальною площею 5,15 тис. кв.м.

     Стан розрахунків за спожитий газ і теплопостачання, енергоносії, водопостачання та водовідведення

Природний газ. З початку року споживачі району розрахувалися за спожитий природний газ на 120,7% (105% за відповідний період 2011 року), в т.ч. рівень розрахунків установ, що фінансуються з районних бюджетів, склав 116,5% (за відповідний період 2011 року - 100%).

Послуги теплопостачання. Рівень розрахунків споживачів району за надані в опалювальному періоді 2011/2012 років послуги теплопостачання станом на 20 вересня становить 95 %.

Заборгованість споживачів району по оплаті наданих послуг станом на цю дату складає 216,3 тис. грн. Основними боржниками являються установи державного бюджету: управління праці та соціального захисту населення – 161,5 тис. грн., управління агропромислового розвитку – 38,8 тис. грн.

Водопостачання та водовідведення. З початку 2012 року рівень розрахунків споживачів району за послуги водопостачання та водовідведення станом на 20 вересня становить 94  %.

Заборгованість споживачів району за надані послуги з урахуванням боргів минулих періодів склала: населення –  88,0 тис.грн. (98%); місцевий бюджет – 6,1 тис. грн. (98%); госпрозрахункових споживачів –  35,0 тис.грн.(88 %). По установах обласного та державного бюджетів заборгованість за надані послуги відсутня.

Електрична енергія. За підсумками 8 місяців споживачі району розрахувалися за спожиту електричну енергію на 99,4%  (99,1 % за 8 місяців 2011 року), в тому числі рівень розрахунків установ, що фінансуються з районного бюджету, склав – 99,7 %  (за 8 місяців 2011 р. – 99,7 %).

Заборгованість із заробітної плати. На сьогоднішній день заборгованість із виплати заробітної плати по КП “Богодухіввода” складає 17,7 тис. грн. По ТОВ «Богодухівсількомсервіс»  -  50,6 тис. грн. Згідно з графіком, заборгованість на цих підприємствах планується  погасити до 1 грудня.

           Підготовка доріг

Дороги загального користування. З початку року філією «Богодухівський райавтодор» виконано робіт на загальну суму 2520,0 тис. грн.

До роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років треба заготовити 120 тонн солі,  вже заготовлено 2374,0 куб.м піску (100 %), з них 680 куб.м (900 тонн) готової піщано-сольової суміші, 11 одиниць машин та механізмів (100 %).

Автомобільну дорогу державного значення «Харків-Охтирка», яка знаходиться на території району, обслуговує філія «Пісочинське ДЕП». 

До роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років філії “Пісочинське ДЕП” треба заготовити 350 тонн солі та 3400 тонни піску.

Дороги комунальної власності. На ремонт доріг комунальної власності в населених пунктах району з державного бюджету передбачена субвенція місцевим бюджетам у сумі 855,8 тис. грн., за рахунок якої виконано поточний ремонт вул. Чапаєва (98,0 тис. грн.), тротуару пл. Кірова (45,0 тис. грн.), розпочато капітальний ремонт вул. Урицького та пров. Артема в м. Богодухові. Також надійшли кошти субвенції Гутянській (15,4 тис. грн.) та Шарівській (7,8 тис. грн.) селищним радам, Губарівській (6,0 тис. грн.), Крисинській (5,3 тис. грн.) та Павлівській (8,0 тис. грн.) сільським радам. На сьогоднішній день не розпочато використання коштів субвенції Шарівською селищною радою.

За рахунок субвенції з державного бюджету на поточний ремонт дороги по вул. Охтирська в м. Богодухів виділені кошти у сумі 95,0 тис. грн., які повністю освоєні. За рахунок коштів НАК «Нафтогаз України» виконано поточний ремонт доріг по вул. Загорулька, вул. Артема, вул. Охтирській, вул.Катукова в м. Богодухові на загальну суму 360,0 тис. грн.

Заготовку піщано-сольової суміші та підготовку снігоприбиральної техніки по м. Богодухову підприємством КП «Богодухівжитло» забезпечено в повному обсязі: заготовлено 2,5 тис.тонн суміші (100%) та 6 одиниць снігоприбиральної техніки (100%).

На стадії підписання договори на зимове утримання доріг між Пісочинським ДЕП та Крисинською, Куп’єваською, Полково-Микитівською сільськими радами. Не укладено договори по Хрущово-Микитівській, Дмитрівській, Кленівській, Сухининській, Ульяновській, Павлівський, Сіннянській сільрадам.

Усіма радами району розроблені схеми розчистки доріг в зимовий період. 

         Енергозбереження

У районі розроблена Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів на 2011-2014 роки. З початку 2012 року в рамках районної програми реалізовано всі 11 запланованих енергозберігаючих заходів за рахунок коштів місцевого бюджету та власних коштів підприємств.

               Газифікація

Рівень газифікації Богодухівського району складає 50,4%, у тому числі: міст та селищ міського типу – 75,5%, сіл  – 30,8%.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України за рахунок коштів апарату НАК «Нафтогаз України» у 2012 році заплановано будівництво наступних об’єктів:

- будівництво підвідного газопроводу високого тиску до села Першотравневе з обсягом фінансування 1345,08 тис.грн. Роботи виконані, оформляється документація на пуск газу;

- зовнішній підземний підвідний газопровід високого тиску (до 0,6 Мпа) до села Таверівка з обсягом фінансування 788,72 тис.грн.  Роботи завершуються;

- газопостачання сіл Дмитрівка, Матвіївка і Новософіївка з обсягом фінансування 7527,895 тис.грн.;

-  газопостачання с. Івано-Шийчине і с. Братениця з обсягом фінансування  11547,768 тис.грн. Найближчим часом очікується фінансування робіт.

Агропромисловий комплекс

На сьогоднішній день підготовлено 100% тваринницьких приміщень - корівників, телятників, свинарників, кошар, пташників.

Для проведення зимівлі худоби сільгосппідприємствами району заготовлено 1115 тонн сіна, заготовлено силосу 9792 тонн при потребі 11578 тонн (85%), соломи 1607 тонн при потребі 1367 (118%).

          Охорона здоров’я

До роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 роки передбачається підготувати 50 закладів охорони здоров’я, станом на сьогоднішній день підготовлено 48 закладів (98 %). У  Гутянській та Матвіївській АСМ закінчуються капітальні ремонти.

                 Освіта

Станом на 1 вересня  фактично підготовлено всі 46 закладів освіти. У цілому технічний стан приміщень та обладнання відомчих котелень (топкових) задовільний. У цьому році замінено обладнання Максимівської, Віницько-Іванівської, Івано-Шийчинської, Полково-Микитівської шкіл. Необхідно виконати роботи в Братеницькій та Матвіївській ЗОШ. У навчальних закладах району проведено технічні заходи з енергозбереження: капітальний ремонт Богодухівського колегіуму №2 (заміна віконних блоків на енергозберігаючі) на суму 140,0 тис. грн.;  відремонтовано м’яку покрівлю філії колегіуму № 2 на суму 13,0 тис. грн. ; здійснено ремонт Центру дитячої та юнацької творчості (заміна вікон - 47,2 тис. грн. та капітальний  ремонт покрівлі спортивної зали - 180000грн.); завершено ремонт підлоги в спортивній залі гімназії №1 на суму 104,6 грн.; ремонт м’якої покрівлі Богодухівського ліцею №3 – 312,5 тис.грн. та заміна віконних блоків на енергозберігаючі на суму 190,0 тис. грн.

   Охорона навколишнього природного середовища

Вивезення твердих побутових відходів з території району здійснюється на паспортизоване Богодухівське міське звалище ТПВ.

У місті встановлено 243 контейнери для збору твердих побутових відходів, з яких в цьому році придбано та встановлено 11. Для збирання твердих побутових відходів в сільських населених пунктах придбано 98 контейнерів. Розроблена схема розміщення контейнерів, на конкурсній основі буде визначено виконавця робіт з надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів. Вивозять сміття у мішках на сміттєзвалище Сазоно-Баланівська с/р (голова Є.Л. Малайдакова) та Шарівська с/р (голова М.О. Носова).

Проведено тендер з придбання сміттєвозу. Переможцем визначено ТОВ «ВЛІВ». Найближчим часом сміттєвоз планується придбати.

Виготовлено проект на будівництво звалища твердих побутових відходів в місті Богодухові, який передано на комплексну державну експертизу. Вартість будівництва становить 10822,788 тис. грн. Але поки що фінансування відсутнє. Є сподівання, що воно розпочнеться у 2013 році.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.