Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вирішення питань потребує часу

Нещодавно голова райдержадміністрації В.М.Бєлий відвідав села Петропавлівку та Горького. Жителі Петропавлівки того дня отримали державні акти на землю. В селі ж Горького В.М.Бєлий провів зустріч з активом громади.

На початку зустрічі перед жителями територіальної громади Сазоно-Баланівської сільської ради сільський голова Є.Л.Малайдакова відзвітувала про зроблене за останні декілька місяців. За час від останнього приїзду керівника району до громади відновлено водопостачання с.Ріпки, освітлено центральну вулицю в Сазоно-Баланівці, надано допомогу багатодітній родині, у якої згорів будинок.

Що ж до невирішених сільрадою питань, але таких актуальних для громади, відповідь дав голова РДА. Зокрема, щодо питання капітального ремонту клубу, В.М.Бєлий зазначив, що дуже добре, коли громада на чолі з сільським головою, не чекаючи допомоги, сама почала «вдихати життя» у клуб. І він почав діяти. «Це вже позитивна тенденція», - відзначив очільник району. І за першої ж можливості, наголосив, клуб буде відремонтовано – за кошт районного чи сільського бюджету.

Цікавило жителів громади і питання відкриття дошкільного навчального закладу в селі Горького. Втім, «горьківський» проект створення школи –ДНЗ у 2013 році – сьомий, резервний після інших шкіл району. Тож, певно що, з вирішенням цього питання доведеться почекати.

Питання газифікації сіл Ріпки та Вертіївка – одне з важливих для громади. В.М.Бєлий наголосив: “Сьогодні найперше завдання – скорегувати проектно-кошторисну документацію і включити газифікацію цих об’єктів у План соціально- економічного розвитку району на 2013 рік”.

Запитували жителі і про роботу радіоточок.

Після зустрічі з головою райдержадміністрації сільчани отримали державні акти на землю

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.