Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


На часі – газифікація

Нещодавно актив терито-ріальної громади Сіннянської сільської ради зібрався у сільському будинку культури, де відбулася зустріч з головою районної державної адміністрації В.М.Бєлим.

Минула така зустріч була в березні, тож за півроку у жителів громади знову з’явилися питання. Адресували їх і сільському голові Л.А.Білусі після її звіту, і голові райдержадміністрації В.М.Бєлому.

Жителів Сіннянської громади цікавили все ті ж питання, що і більшість інших сіл району: якість води, як запобігти несанкціонованому відбору води з централізованого водопроводу, можливість викопати у селі Сінному колодязь. Не оминули і земельних питань: щодо оформлення правоустановчих документів, графіка роботи управління Держкомзему.

Винесли на обговорення сільчани і проблему опалення місцевої АСМ, адже зима на порозі, а минулого року амбулаторія отоплювалася лише обігрівачами. Продовжили тему зими питанням про перспективу розчищення доріг від снігу. Сільський голова зазначила, завжди допомагає вирішити це питання, як і багато інших, господарство «Шубське».

Запитували сільчани про спилення дерев та низьку напругу електроенергії. Актуальними у Сінному є питання роботи проводового радіо та ремонту стаціонарних телефонів.

В цілому В.М.Бєлий відзначив активність сільського голови і позитивні зміни у селі – ремонт  СБК, роботу над освітленням та вивозом ТПВ у селах і участь сільради в обласних міні-проектах. Як сказав Володимир Миколайович, на часі – газифікація сіл ради, оскільки зараз ведуться роботи з газифікації семи населених пунктів району, і зокрема Івано-Шийчиного та Братениці. Це дозволить найближчим часом газифікуватися і Сінному, і Шубам. А тому потрібно не зволікати і активно продовжувати роботу у цьому напрямку. Адже фінансування буде можливим лише за умови закладення коштів у бюджет на 2013 рік.

По закінченні зустрічі голова РДА з деяких звернень громадян дав доручення відповідним службам

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.