Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


У Сухинах отримали державні акти на землю

Нещодавно голова райдержадміністрації В.М.Бєлий зустрівся з активом територіальної громади Сухининської сільської ради.

На зустрічі були присутні керівники установ і організацій району та депутат обласної ради О.В.Усенко. На порядку денному після звіту сільського голови М.В.Горбунова та доповіді В.М.Бєлого було обговорення актуальних проблем життєдіяльності громади. На зібранні мова йшла про виконання завдань соціально-економічного розвитку сіл ради: ремонт сільського клубу, облаштування території, встановлення вуличного освітлення, благоустрою. Жителі сіл подякували голові райдержадміністрації за встановлені в Сухинах і Киянах павільйони автобусних зупинок та звернулися з проханням допомогти урегулювати питання вартості квитків у автобусах, що їдуть з Харкова.

Також запитували В.М.Бєлого про виплати дітям війни, закупівельну ціну молока, говорили про дотацію на молодняк ВРХ, яку можна отримати за утримання телят віком від 3 до 15 місяців як народжених у господарстві, так і куплених.

Того ж дня жителі Сухининської громади, як і Червононивської, отримали державні акти на право власності на земельні ділянки, сіножаті. В.М.Бєлий вручив сільчанам 96 офіційних документів і пообіцяв: тепер держакти співробітники Держкомзему самі привозитимуть в села, і жителям громад не треба відстоювати чегри та витрачати кошти на дорогу до міста.

Інші земельні питання, оформлення відповідних документів для сільчан, як і жителів інших сіл району, також  актуальні.

З деяких зазначених проблем голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.