Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Актуальні питання є завжди

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації В.М.Бєлого та голови райради Д.К.Тризни з активом територіальної громади Павлівської сільської ради.

Традиційно, другий приїзд Володимира Миколайовича до сіл - це аналіз зробленого, обговорення нових проблем та перспектив на майбутнє. Після звіту сільського голови         П.А.Тарасенка про зроблене в селах, та доповіді В.М.Бєлого про зміни в районі за останні півроку, жителі Павлівки та Кручика задавали питання, що їх хвилюють.

Одним із перших питань, яке  сільчани задали голові сільради, - про забезпеченість Кручанського дитячого садочка дровами і його готовність до зими. За словами П.А.Тарасенка, 16 складометрів дров уже завезено. Таким же актуальним у соціальній сфері для жителів Павлівки є питання щодо будівлі сільського клубу. Раніше тут молодь мала змогу проводити спортивні заняття. Зараз будівля в аварійному стані, тож громада цікавилась перспективою клубу: чи можливо його відремонтувати.

Також на зібранні мова йшла про ремонт доріг, встановлення автобусних зупинок. Піднімалося питання якості води у Павлівській школі і взагалі відсутності води у кручанському ФАПі. Адже саме через це різноманітні лабораторії з області, які бувають в інших населених пунктах Богодухівщини, не мають змогу проводити прийом жителів сіл.

Турбувало жителів громади і питання приватизації земельних ділянок працівниками соціальної сфери, графік роботи Держкомзему. Зверталися до голови райдержадміністрації також з проханням пояснити, які пільги має інвалід І групи.

У свою чергу, задав питання сільчанам і голова райдержадміністрації: чому вони не активні у оформленні дотації на молодняк ВРХ. У Павлівській сільраді лише 44% (в середньому по району 66%) господарів подали заяви на отримання державної фінансової підтримкої. Як пояснили самі жителі села, це пов’язано з тим, що ветеринарна служба уповільнює процес отримання паспортів на худобу. Це питання В.М.Бєлий взяв на особистий контроль.

Відповівши на питання, які порушували жителі сіл, В.М.Бєлий надав конкретні доручення районним службам щодо їх  вирішення

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.