Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зустріч з ветеранами

В районній державній адміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації В.Бєлого з активом районної Організації ветеранів України щодо соціального захисту ветеранів війни та праці і членів їх сімей. У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

З питання щодо соціального захисту ветеранів війни та праці і членів їх сімей перед присутніми виступила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Жижирій. Зокрема, Наталія Володимирівна зазначила, що станом на 1 серпня 2012 року в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, у Богодухівському районі, перебуває 2168 ветеранів війни: 107 чоловік – інваліди війни; 296 чоловік – учасники бойових дій; 1586 чоловік – учасники війни, а також 179 чоловіка, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Ветеранів праці – 2171,  дітей війни – 4062 чол.

Одним з основних напрямків соціальної підтримки ветеранів є робота по їх оздоровленню та лікуванню. Медичними закладами району постійно проводиться медичне обстеження ветеранів війни та праці з метою виявлення захворювань та надання їм необхідної медичної допомоги.

В аптеці «Орбіта плюс» надається 5% знижка вартості ліків для інвалідів та ветеранів війни.

Станом на 1 серпня було проведено безкоштовне зубопротезування  на суму 22600 грн.

У січні 2012 року укладено договори на закупівлю санаторно-курортних путівок з місцевими санаторіями на суму 97356, відповідно до розподілу Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації.

Зважаючи на поважний вік та стан здоров’я, ветерани війни не бажають відпочивати в санаторіях, тому кількість путівок планується відповідно до кількості громадян, які дійсно бажають оздоровитись.

Однією з форм соціального захисту непрацездатного населення є організація належного соціально-побутового та медичного обслуговування їх в будинках-інтернатах і територіальному центрі.

З початку року до будинків-інтернатів для престарілих направлені 5 чоловік: 2 інваліди  загального захворювання та 3 пенсіонери за віком.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації функціонує 3 відділення, в яких на обліку перебуває 2122 чоловіка, обслуговано у липні  2012 року 1827 осіб.

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» та від 5 квітня 2012 року № 293 «Про внесення змін до п. 5 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1381» виплачено одноразову грошову допомогу до Дня Перемоги 2070 ветеранам війни на суму 779760,00 грн.

Підбиваючи підсумки зустрічі, голова райдержадміністрації В.М.Бєлий наголосив на тому, що влада ніколи не стояла і не буде стояти осторонь проблем ветеранів. Подякував першому заступнику голови районної організації ветеранів України І.С. Омеляненку за активну роботу та тісну і конструктивну співпрацю з керівництвом району. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.