Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Кожна громада – як окрема людина

Кожна громада – то як окрема людина, зі своїм характером, проблемами, світоглядом. Тож і зустрічі керівника району з громадами району проходять по-різному. Єдине, що їх об’єднує, – бажання вирішувати свої наболілі питання. Звичайно, за допомогою влади. А те, що така допомога «зверху» є справді дієвою, доводить хоча б факт останньої такої зустрічі голови райдержадміністрації В.М.Бєлого із активом забродівської громади.

Не можна було байдуже  спостерігати, коли місцеві жителі дякували владі, передусім, районній, за вирішення питання, яке турбувало жителів Лозової з 1991 (!) року: відсутність приміського маршруту до цього села. І ось нарешті, через десятиліття поневірянь, проблему вирішено. Жителі громади говорили і про інші питання, які нарешті зрушили з «мертвої точки» після приїзду керманича району у квітні: активізувалися роботи по освітленню, триває процедура визначення власника автодороги с.Новоселівка, щоб пізніше зробити її ремонт; на прохання жителів змінено розклад руху шкільного автобусу; здійснено ремонт частини дороги вул. Леніна (м.Богодухів); ліквідовано стихійні звалища; встановлено дитячий майданчик та ін. Зрозуміло, що такі досягнення у громаді за досить короткий період стали можливими лише за активної позиції і відповідальності сільського голови В.Л.Надолинного. І це відзначив також В.М.Бєлий.

- Тільки спільно – громада і влада – ми здатні вирішити питання. Ми не чарівники, щоб чарівною паличкою розвіювати всі негаразди. Це має бути щоденна копітка праця кожного з нас, - наголосив Володимир Миколайович.

Розповів голова райдержадміністрації про те, що зроблено останнім часом в районі: про газифікацію населених пунктів, ремонт покрівель навчальних закладів, ремонт доріг тощо, поділився планами на майбутнє. І, може, комусь було нецікаво слухати про життя району, адже «своя сорочка ближче до тіла», все ж  кожному свідомому патріоту рідного краю має боліти все те, що коїться в районі, бо ж ми – одна громада.

Вже після зустрічі до голови РДА підійшов місцевий житель, активіст В.Троян, який зауважив: «Я не пам’ятаю, щоб до нас приїжджав хтось із районного керівництва і так  спілкувався, тож щиро дякую».

Проблем у громади вистачає і сьогодні: одна з них – доля малочисельної Забродівської школи, в якій уже наразі не вистачає учня для відкриття класу. Можна було б цих дітей возити до богодухівської школи, але батьки категорично проти. Поспілкувавшись з батьками і педагогами, директором закладу, голова РДА взяв під особистий контроль це питання. А ось на майбутнє  варто замислитися над створенням у школі НВК, що дасть можливість більш впевнено дивитися у завтрашній день

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.