Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Проблеми є завжди, головне – бажання їх долати

Відбулися збори активу Вінницькоіванівської терито-ріальної громади за участю голови Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлого.

Розпочалася зустріч традиційно – зі звіту сільського голови. О.М.Соловей розповіла про зроблене за час від останньої такої зустрічі В.М.Бєлого з активом вінницько-іванівської громади. У квітні в селі було встановлено дитячий майданчик, у вересні планується встановити майданчик для дітей і в хуторі Короткий. Зараз йде робота над встановленням в селі вуличного освітлення та з благоустрою населеного пункту.

Потім слово взяв голова райдержадміністрації В.М.Бєлий. Володимир Миколайович розповів громаді про зроблене в районі, і відбулося спілкування з жителями села на актуальні теми. Кожен мав змогу поставити питання очільнику району і отримати на них відповіді та роз’яснення, озвучити проблеми, що турбують, і спільно знайти шляхи вирішення. Зокрема, 27 серпня на зустрічі у Вінницьких Іванах говорили про газифікацію села у найближчому майбутньому та перебої з електроенергією. Питання стану ліній електропередач та опор вкрай актуальні для села, адже без світла часто залишаються ФАП і школа. Їх адресували С.М.Говорусі. Оскільки лінія, яка проходить через Вінницькі Івани, має протяжність близько 7 кілометрів, як повідомив Сергій Михайлович, її важко обслуговувати і вчасно знайти причину перебоїв.

Цікавили сільчан питання цін на приймання молока, дотацію на вирощування молодняка ВРХ, вартості та якості хліба, які вони адресували В.М.Бєлому. Запитували про рух маршрутного транспорту. Громада висловила прохання змінити графік, що існує зараз, аби маршрутка виїздила з Богодухова у напрямку села близько 12 години. Запитували голову райдержадміністрації і про підвезення дітей до школи з хутору Короткий. Втім, на ту відстань - 3 кілометри – автобус не виділяється. Говорили і про перспективу Вінницькоіванівської школи. У 2012 році, як зазначив голова РДА, виготовлено проект на школу-садочок. Реалізувати його можна буде у наступному році, коли у бюджеті будуть закладені кошти.

Були у жителів села і питання щодо роботи стаціонарних телефонів та якості мобільного зв’язку. На що Володимир Миколайович відповів: покращити рівень обслуговування абонентів мобільних операторів не в компетенції районної влади. Обговорювали на зустрічі і завезення балонного газу в село – В.М.Бєлий зазначив, що це питання на контролі у сільського голови і тепер проблем з постачанням скрапленого газу не повинно бути.

За підсумками проведеного заходу голова райдержадміністрації надав відповідні доручення щодо вирішення поставлених питань. Жителі села запросили очільника району знову відвідати Вінницькі Івани. Володимир Миколайович пообіцяв, що такі зустрічі  проводитимуться і надалі, адже мета, з якою він їх проводить, - почути, чим живе громада, як господарює, у вирішенні яких питань потребує допомоги.

По закінченні зустрічі жителі Вінницьких Іванів ще довго розмовляли з головою райдержадміністрації. Приємно було спостерігати і «позитивно-оптимістичний» настрій громади. Проблеми є завжди, головне, що у людей і влади є бажання їх долати.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.