Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зустріч з громадою у Зарябинці

Відбувся черговий комплексний виїзд голови райдержадміністрації В.М.Бєлого. Цього разу відбулася зустріч з активом Зарябинської територіальної громади. Володимир Миколайович уже приїздив у село в травні. За цей час деякі зміни, за словами сільського голови О.В.Олексенка, відбулися: очищено колодязь, прохлоровано воду, вирішені деякі земельні проблеми.

Втім, після звіту Олександра Володимировича у сільчан залишилося багато питань. Тож друга частина зустрічі проходила у форматі: запитання – відповіді. Жителі села цікавилися  освітленням вулиць Зарябинки і Леськівки, вносили свої пропозиції. Адресували питання не лише очільнику району і сільському голові, а й керівникам установ, які приїхали на зустріч з громадою. Найбільш наболілим для зарябинців є питання щодо електропостачання. Декілька вулиць за поганих погодних умов, за словами жителів, часто залишаються без світла. Цікавилися у С.М.Говорухи і найближчою перспективою заміни старих опор. Актуально це ще й у зв’язку з тим, що багато хто із зарябинців хоче підключити електроопалення, оскільки громада не вирішила остаточно, чи потрібно газифікувати село.

З Володимиром Миколайовичем жителі сіл говорили про ремонт доріг, приватизацію присадибної ділянки, дотацію на молодняк великої рогатої худоби, перспективу приміщення  місцевої школи і розвиток спорту у селі. На усі запитання голова РДА дав вичерпні відповіді. По окремих із них роз’яснення звучали від керівників профільних служб.

У свою чергу, В.М.Бєлий детально розповів про соціально-економічний розвиток району, основні пріоритетні завдання в діяльності районної влади, про те, що уже зроблено за цей час, поділився планами на перспективу. Наступна така зустріч з зарябинською громадою, повідомив керівник району, обов’язково відбудеться, якщо жителі сіл вбачають у цім необхідність. Люди подякували керівнику району за зустріч, за небайдужість районної влади до проблем громади і висловили бажання проводити такі зустрічі, адже вони стали доброю традицією і дають змогу не лише засвідчити та обговорити існуючі проблеми, а й окреслити шляхи їх подолання.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.